Obľúbené športy
vymazať

Futbal - Superpoháre
Futbal - Superpoháre

Futbal - Superpoháre

Dota 2 - The International
Dota 2 - The International

Dota 2 - The International

    Dota 2 - The International

Malý futbal
Malý futbal

Malý futbal - muži

Futbal
Futbal

Futbal - muži

Futbal - do 23 r.

Futbal - ženy do 20 r.

Hokej
Hokej

Tenis
Tenis

Baseball
Baseball

Basketbal
Basketbal

Basketbal - ženy

Ostatné športy (A-Z)

Americký futbal
Americký futbal

Americký futbal - muži

Atletika
Atletika

Austrálsky futbal
Austrálsky futbal

Austrálsky futbal - muži

Bowls
Bowls

Bowls - muži

Cyklistika
Cyklistika

Cyklistika - muži

Horská cyklistika - muži

E-športy
E-športy

Golf
Golf

Hádzaná
Hádzaná

Hádzaná - ženy

Kriket
Kriket

Plážový futbal
Plážový futbal

Plážový futbal - muži

Plážový volejbal
Plážový volejbal

Plážový volejbal - muži

Plážový volejbal - ženy

Plochá dráha
Plochá dráha

Rugby
Rugby

Snooker
Snooker

Stolný tenis
Stolný tenis

Stolný tenis ženy - dvojhra

Šachy
Šachy

Šípky
Šípky

Šípky - muži

Volejbal
Volejbal

Ukáž ďalší

Nenašiel sa žiaden zodpovedajúci šport.
  • AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
Hokej   Hokej (136)
  • Zápas
  • 1.tretina
  • Stávka bez remízy
  • Handicap
  • Víťaz do rozhodnutia
  • Počet gólov
  • Každý tím dá gól
  • Každý tím dá 2 a viac gólov
  • Výsledok a góly
  • Výhra o 2 a viac (-1.5)
  • Výhra o 3 a viac (-2.5)
  • Najvyrovnanejší
  • 3.5
  • 4.5
  • 5.5
  • 6.5
  • 7.5
  • V 1. tretine (1.5)
  • V 1. tretine (2.5)

Austrálska liga, Hokej - muži

1
10
0
02
2
17.8.2018 11:30
17.8.2018 11:30

Priateľské zápasy klubov, Hokej - muži

1
10
0
02
2
17.8.2018 18:00
(Turnaj Pardubice)
17.8.2018 17:00
17.8.2018 16:00
1:5 (0:0, 0:4, 1:1)
17.8.2018 16:00
(Turnaj Čeljabinsk)
17.8.2018 16:00
4:5 (3:1, 1:2, 0:2)
17.8.2018 16:00
(Turnaj Poruba)
17.8.2018 16:00
3:2 PP (0:0, 2:2, 0:0)
17.8.2018 16:00
(Turnaj Ga-Pa)
17.8.2018 15:45
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
17.8.2018 15:45
(Turnaj Vaasa-fin.)
17.8.2018 15:30
2:7 (1:2, 0:2, 1:3)
17.8.2018 15:30
(Turnaj Zvolen)
17.8.2018 15:00
5:3 (3:2, 0:0, 2:1)
17.8.2018 15:00
(Turnaj Imatra)
17.8.2018 14:30
4:3 P (2:1, 0:0, 1:2)
17.8.2018 14:30
(Turnaj Straubing)
17.8.2018 14:00
1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
17.8.2018 14:00
(Turnaj Krasnojarsk)
17.8.2018 13:00
3:4 (2:3, 1:1, 0:0)
17.8.2018 13:00
(Turnaj Peterburg)
17.8.2018 13:00
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
17.8.2018 13:00
17.8.2018 13:00
5:4 (2:2, 2:0, 1:2)
17.8.2018 13:00
(hrá sa v Brne)
17.8.2018 12:00
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
17.8.2018 12:00
(Turnaj Čeljabinsk)
17.8.2018 12:00
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
17.8.2018 12:00
(Turnaj Tambov-o 3.m)
17.8.2018 11:59
4:6 (3:1, 0:2, 1:3)
17.8.2018 11:59
(Turnaj Zvolen)
17.8.2018 10:00
7:1 (2:1, 4:0, 1:0)
17.8.2018 10:00
(Turnaj Krasnojarsk)
16.8.2018 20:00
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
16.8.2018 20:00
(Turnaj Köln)
16.8.2018 19:30
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
16.8.2018 19:30
16.8.2018 19:30
6:4 (0:2, 2:0, 4:2)
16.8.2018 19:30
(Turnaj Le Sentier)
16.8.2018 19:15
5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
16.8.2018 19:15
(Turnaj Poruba)
16.8.2018 19:00
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
16.8.2018 19:00
16.8.2018 19:00
5:4 PP (1:2, 3:1, 0:1)
16.8.2018 19:00
16.8.2018 19:00
2:3 (0:3, 1:0, 1:0)
16.8.2018 19:00
16.8.2018 19:00
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
16.8.2018 19:00
16.8.2018 19:00
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
16.8.2018 19:00
(Turnaj Pardubice)
16.8.2018 19:00
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
16.8.2018 19:00
(Turnaj Přerov)
16.8.2018 19:00
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
16.8.2018 19:00
(Turnaj Zvolen)
16.8.2018 18:59
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
16.8.2018 18:59
16.8.2018 18:59
2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
16.8.2018 18:59
16.8.2018 18:30
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
16.8.2018 18:30
16.8.2018 18:30
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
16.8.2018 18:30
(Turnaj Vaasa)
16.8.2018 18:00
(Turnaj Peterburg)
16.8.2018 18:00
1:2 PP (1:1, 0:0, 0:0)
16.8.2018 18:00
16.8.2018 18:00
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
16.8.2018 18:00
16.8.2018 18:00
5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
16.8.2018 18:00
16.8.2018 18:00
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
16.8.2018 18:00
16.8.2018 17:30
1:6 (1:3, 0:0, 0:3)
16.8.2018 17:30
16.8.2018 17:30
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
16.8.2018 17:30
16.8.2018 17:30
2:3 PP (0:0, 1:2, 1:0)
16.8.2018 17:30
16.8.2018 17:30
2:3 PP (0:1, 2:1, 0:0)
16.8.2018 17:30
16.8.2018 17:30
16.8.2018 17:30
5:4 (1:0, 3:3, 1:1)
16.8.2018 17:30
(Turnaj Tambov)
16.8.2018 17:00
2:5 (0:1, 0:4, 2:0)
16.8.2018 17:00
16.8.2018 17:00
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
16.8.2018 17:00
16.8.2018 17:00
16.8.2018 16:00
6:2 (4:0, 1:1, 1:1)
16.8.2018 16:00
(Turnaj Köln)
16.8.2018 15:45
3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
16.8.2018 15:45
(Turnaj Vaasa)
16.8.2018 15:30
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
16.8.2018 15:30
(Turnaj Přerov)
16.8.2018 15:30
5:3 (2:0, 3:1, 0:2)
16.8.2018 15:30
(Turnaj Zvolen)
16.8.2018 15:00
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
16.8.2018 15:00
(Turnaj Pardubice)
16.8.2018 14:00
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
16.8.2018 14:00
(Turnaj Krasnojarsk)
16.8.2018 13:00
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
16.8.2018 13:00
(Turnaj Peterburg)
16.8.2018 12:00
1:2 PP (0:1, 1:0, 0:0)
16.8.2018 12:00
(Turnaj Zvolen)
16.8.2018 12:00
2:7 (1:2, 1:3, 0:2)
16.8.2018 12:00
(Turnaj Tambov)
16.8.2018 10:00
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
16.8.2018 10:00
(Turnaj Krasnojarsk)
15.8.2018 20:30
9:0 (4:0, 4:0, 1:0)
15.8.2018 20:30
(Turnaj Le Sentier)
15.8.2018 19:15
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
15.8.2018 19:15
(Turnaj Poruba)
15.8.2018 19:00
1:6 (0:2, 1:2, 0:2)
15.8.2018 19:00
15.8.2018 19:00
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
15.8.2018 19:00
15.8.2018 19:00
3:7 (1:3, 1:2, 1:2)
15.8.2018 19:00
15.8.2018 19:00
2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
15.8.2018 19:00
15.8.2018 19:00
3:2 PP (1:0, 0:2, 1:0)
15.8.2018 19:00
15.8.2018 19:00
2:1 PP (0:1, 0:0, 1:0)
15.8.2018 19:00
15.8.2018 18:00
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
15.8.2018 18:00
15.8.2018 18:00
(Turnaj Peterburg)
15.8.2018 18:00
2:3 P (0:1, 2:1, 0:0)
15.8.2018 18:00
(Turnaj Přerov)
15.8.2018 17:30
2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
15.8.2018 17:30
15.8.2018 17:30
3:2 PP (1:1, 1:0, 0:1)
15.8.2018 17:30
(Turnaj Tambov)
15.8.2018 17:00
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
15.8.2018 17:00
15.8.2018 16:00
6:4 (2:2, 1:1, 3:1)
15.8.2018 16:00
(Turnaj Čeljabinsk)
Zobraziť ďalšie zápasy