Obľúbené športy
Vymazať

Superpohár UEFA
Superpohár UEFA

Superpohár UEFA

    Superpohár UEFA

Dota 2 - The International
Dota 2 - The International

Dota 2 - The International

    Dota 2 - The International

Futbal
Futbal

Futbal - muži

Hokej
Hokej

Tenis
Tenis

Baseball
Baseball

Basketbal
Basketbal

Ostatné športy (A-Z)

Americký futbal
Americký futbal

Americký futbal - muži

Austrálsky futbal
Austrálsky futbal

Austrálsky futbal - muži

Bedminton
Bedminton

Bedminton muži - dvojhra

Bedminton ženy - dvojhra

Bedminton muži - štvorhra

Bedminton ženy - štvorhra

Bojové športy
Bojové športy

Bojové športy

Bowls
Bowls

Bowls - muži

Cyklistika
Cyklistika

Cyklistika - muži

Dostihy
Dostihy

E-športy
E-športy

Futsal
Futsal

Golf
Golf

Hádzaná
Hádzaná

Kriket
Kriket

Plážový futbal
Plážový futbal

Plážový volejbal
Plážový volejbal

Plochá dráha
Plochá dráha

Plochá dráha

Pozemný hokej
Pozemný hokej

Pozemný hokej - muži

Rugby
Rugby

Skoky na lyžiach
Skoky na lyžiach

Skoky na lyžiach - muži

Snooker
Snooker

Snooker - muži

Stolný tenis
Stolný tenis

Stolný tenis ženy - dvojhra

Stolný tenis muži - štvorhra

Stolný tenis ženy - štvorhra

Šachy
Šachy

Šípky
Šípky

Šípky - muži

Volejbal
Volejbal

Ukáž ďalší

Nenašiel sa žiaden zodpovedajúci šport.
Superpohár UEFA Dota 2 - The International Futbal Hokej Tenis Baseball Basketbal Americký futbal Austrálsky futbal Bedminton Bojové športy Bowls Cyklistika Dostihy E-športy Futsal Golf Hádzaná Kriket Plážový futbal Plážový volejbal Plochá dráha Pozemný hokej Rugby Skoky na lyžiach Snooker Stolný tenis Šachy Šípky Volejbal
  • AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
Hokej   Hokej (226)
  • Zápas
  • 1.tretina
  • Stávka bez remízy
  • Handicap
  • Víťaz do rozhodnutia
  • Počet gólov
  • Každý tím dá gól
  • Každý tím dá 2 a viac gólov
  • Výsledok a góly
  • Výhra o 2 a viac (-1.5)
  • Výhra o 3 a viac (-2.5)
  • Najvyrovnanejší
  • 3.5
  • 4.5
  • 5.5
  • 6.5
  • 7.5
  • V 1. tretine (1.5)
  • V 1. tretine (2.5)

Austrálska liga, Hokej - muži  hrá sa 15+15+20 minút

1
10
0
02
2
17.8.2019 10:30
5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
17.8.2019 10:30
(15+15+20 minut)
17.8.2019 09:30
(15+15+20 minut)
17.8.2019 09:00
4:6 (1:1, 1:2, 2:3)
17.8.2019 09:00
(15+15+20 minut)

Novozélandská liga, Hokej - muži

1
10
0
02
2
16.8.2019 08:50
6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
16.8.2019 08:50
(fin.)

Priateľské zápasy klubov, Hokej - muži

1
10
0
02
2
17.8.2019 18:00
(Turnaj Peterburg)
17.8.2019 16:30
4:5 PP (1:0, 0:3, 3:1)
17.8.2019 16:30
(Turnaj Köln)
17.8.2019 16:00
6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
17.8.2019 16:00
(Turnaj Sursee)
17.8.2019 16:00
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
17.8.2019 16:00
17.8.2019 16:00
4:2 (0:0, 4:0, 0:2)
17.8.2019 16:00
(Turnaj Penza)
17.8.2019 16:00
4:3 (3:0, 1:0, 0:3)
17.8.2019 16:00
(hrá sa v Chomutove)
17.8.2019 15:30
3:2 P (1:1, 1:1, 0:0)
17.8.2019 15:30
(Turnaj Kreuzlingen)
17.8.2019 15:30
2:7 (0:2, 0:5, 2:0)
17.8.2019 15:30
(Turnaj Zvolen)
17.8.2019 15:00
1:6 (0:3, 1:2, 0:1)
17.8.2019 15:00
17.8.2019 15:00
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
17.8.2019 15:00
17.8.2019 15:00
6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
17.8.2019 15:00
17.8.2019 14:00
4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
17.8.2019 14:00
(Turnaj Peterburg)
17.8.2019 14:00
3:2 P (0:2, 0:0, 2:0)
17.8.2019 14:00
(Turnaj Detva)
17.8.2019 14:00
1:2 PP (0:0, 0:0, 1:1)
17.8.2019 14:00
17.8.2019 14:00
1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
17.8.2019 14:00
17.8.2019 13:30
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
17.8.2019 13:30
17.8.2019 13:00
2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
17.8.2019 13:00
(Turnaj Tingsryd)
17.8.2019 12:00
6:1 (3:0, 0:0, 3:1)
17.8.2019 12:00
(Turnaj Peterburg)
17.8.2019 12:00
2:9 (1:5, 1:2, 0:2)
17.8.2019 12:00
(Turnaj Zvolen)
17.8.2019 12:00
2:1 PP (1:0, 0:1, 0:0)
17.8.2019 12:00
17.8.2019 11:00
3:2 PP (1:0, 1:1, 0:1)
17.8.2019 11:00
(Turnaj Penza)
16.8.2019 20:00
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
16.8.2019 20:00
(Turnaj Neumarkt)
16.8.2019 19:45
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
16.8.2019 19:45
16.8.2019 19:45
1:3 (0:0, 1:3, 0:0)
16.8.2019 19:45
16.8.2019 19:45
4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
16.8.2019 19:45
(Turnaj Sursee)
16.8.2019 19:45
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
16.8.2019 19:45
16.8.2019 19:30
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
16.8.2019 19:30
(Turnaj Le Sentier)
16.8.2019 19:30
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
16.8.2019 19:30
16.8.2019 19:30
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
16.8.2019 19:30
(Turnaj Tingsryd)
16.8.2019 19:15
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
16.8.2019 19:15
16.8.2019 19:00
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
16.8.2019 19:00
16.8.2019 19:00
4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
16.8.2019 19:00
16.8.2019 19:00
7:2 (1:0, 2:1, 4:1)
16.8.2019 19:00
16.8.2019 19:00
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
16.8.2019 19:00
(Visegrad Cup)
16.8.2019 19:00
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
16.8.2019 19:00
16.8.2019 19:00
3:4 (2:1, 1:3, 0:0)
16.8.2019 19:00
16.8.2019 19:00
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
16.8.2019 19:00
16.8.2019 19:00
3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
16.8.2019 19:00
(Turnaj Pardubice)
16.8.2019 19:00
1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
16.8.2019 19:00
(hrá sa vo Wile)
16.8.2019 19:00
2:1 PP (0:1, 1:0, 0:0)
16.8.2019 19:00
16.8.2019 19:00
16.8.2019 19:00
5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
16.8.2019 19:00
(Turnaj Zvolen)
16.8.2019 18:30
5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
16.8.2019 18:30
16.8.2019 18:29
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
16.8.2019 18:29
(Turnaj Köln)
16.8.2019 18:00
2:1 PP (0:1, 0:0, 1:0)
16.8.2019 18:00
(Turnaj Peterburg)
16.8.2019 18:00
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
16.8.2019 18:00
16.8.2019 18:00
2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
16.8.2019 18:00
16.8.2019 18:00
(Turnaj Pardubice, hrá sa v H.Králové)
16.8.2019 18:00
4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
16.8.2019 18:00
16.8.2019 18:00
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
16.8.2019 18:00
16.8.2019 18:00
3:2 PP (1:1, 1:1, 0:0)
16.8.2019 18:00
16.8.2019 18:00
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
16.8.2019 18:00
(Turnaj Penza)
16.8.2019 17:59
2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
16.8.2019 17:59
(Turnaj Straubing)
16.8.2019 17:30
2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
16.8.2019 17:30
16.8.2019 17:30
3:2 P (0:0, 1:1, 1:1)
16.8.2019 17:30
16.8.2019 17:30
2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
16.8.2019 17:30
16.8.2019 17:00
3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
16.8.2019 17:00
16.8.2019 16:00
5:2 (0:0, 4:0, 1:2)
16.8.2019 16:00
(Turnaj Tingsryd)
16.8.2019 15:30
7:4 (1:0, 2:3, 4:1)
16.8.2019 15:30
(Turnaj Zvolen)
16.8.2019 15:00
4:3 PP (1:3, 1:0, 1:0)
16.8.2019 15:00
(Turnaj Pardubice)
16.8.2019 15:00
5:2 (2:0, 2:0, 1:2)
16.8.2019 15:00
16.8.2019 14:59
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
16.8.2019 14:59
16.8.2019 14:30
0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
16.8.2019 14:30
(Turnaj Straubing)
16.8.2019 14:00
16.8.2019 14:00
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
16.8.2019 14:00
(Turnaj Peterburg)
16.8.2019 13:00
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
16.8.2019 13:00
(hrá sa v Espoo)
16.8.2019 12:30
9:3 (3:2, 4:1, 2:0)
16.8.2019 12:30
(hrá sa v Brne)
16.8.2019 12:00
(Turnaj Peterburg)
Zobraziť ďalšie zápasy