Obľúbené športy
Vymazať

Futbal
Futbal

Futbal - muži

Hokej
Hokej

Tenis
Tenis

Basketbal
Basketbal

Basketbal - muži do 21 rokov

Basketbal - muži do 20 rokov

Basketbal - juniori

Basketbal - muži do 22 rokov

Basketbal - muži do 23 rokov

Ostatné športy (A-Z)

Americký futbal
Americký futbal

Americký futbal - muži

Bandy
Bandy

Biatlon
Biatlon

Biatlon - muži

Biatlon - ženy

Bojové športy
Bojové športy

E-športy
E-športy

Florbal
Florbal

Futsal
Futsal

Golf
Golf

Hádzaná
Hádzaná

Klasické lyžovanie
Klasické lyžovanie

Beh na lyžiach - muži

Kriket
Kriket

Rugby
Rugby

Skoky na lyžiach
Skoky na lyžiach

Skoky na lyžiach - muži

Snooker
Snooker

Snooker - muži

Stolný tenis
Stolný tenis

Stolný tenis ženy - dvojhra

Stolný tenis muži - štvorhra

Stolný tenis ženy - štvorhra

Stolní tenis mix

Stolný tenis - muži do 21 rokov

Stolný tenis - ženy do 21 rokov

Šachy
Šachy

Vodné pólo
Vodné pólo

Vodné pólo - muži

Volejbal
Volejbal

Volejbal - muži do 19 rokov

Volejbal - ženy do 23 rokov

Volejbal - ženy do 19 rokov

Volejbal - ženy do 21 rokov

Zjazdové lyžovanie
Zjazdové lyžovanie

Zjazdové lyžovanie - muži

Zjazdové lyžovanie - ženy

Ukáž ďalší

Nenašiel sa žiaden zodpovedajúci šport.
  • AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
Basketbal Basketbal (7)
  • Zápas
  • Víťaz do rozhodnutia
Ruská Superliga 2.divízia, Basketbal - ženy
1
10
0
02
2
Energiya Ivanovo Ž - Shakhty Ž Energiya Ivanovo Ž - Shakhty Ž
Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
76:68 (14:17, 27:14, 13:26, 22:11)
5.12.2019 16:00
5.12.2019 16:00
Spartak 2 Noginsk Ž - Unost Penza Ž Spartak 2 Noginsk Ž - Unost Penza Ž
Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
65:77 (13:23, 25:22, 18:15, 9:17)
5.12.2019 11:59
5.12.2019 11:59
Dynamo 2 Novosibirsk Ž - CSKA Samara Ž Dynamo 2 Novosibirsk Ž - CSKA Samara Ž
Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
40:73 (13:15, 7:24, 7:19, 13:15)
5.12.2019 08:00
5.12.2019 08:00
Yenisey 2 Krasnoyarsk Ž - Nadezhda 2 Orenburg Ž Yenisey 2 Krasnoyarsk Ž - Nadezhda 2 Orenburg Ž
Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
67:76 (26:18, 15:20, 14:20, 12:18)
5.12.2019 08:00
5.12.2019 08:00
Energiya Ivanovo Ž - Shakhty Ž Energiya Ivanovo Ž - Shakhty Ž
Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
59:70 (18:23, 14:17, 9:18, 18:12)
4.12.2019 16:00
4.12.2019 16:00
Spartak 2 Noginsk Ž - Unost Penza Ž Spartak 2 Noginsk Ž - Unost Penza Ž
Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
83:72 (23:21, 15:16, 18:19, 27:16)
4.12.2019 12:00
4.12.2019 12:00
Yenisey 2 Krasnoyarsk Ž - Nadezhda 2 Orenburg Ž Yenisey 2 Krasnoyarsk Ž - Nadezhda 2 Orenburg Ž
Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
67:95 (18:24, 17:23, 19:18, 13:30)
4.12.2019 08:00
4.12.2019 08:00