• Súťaž
Live stream
Live stream
TV Program
2:45   Tenis Shapovalov Denis - Tsonga Jo-Wilfried   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
3:20   Tenis Karlovič Ivo - Sugita Yuichi   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
5:05   Tenis Millman John - Dzumhur Damir   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
5:25   Tenis Linette Magda - Kasatkina Darya   Tenis ženy - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
5:25   Tenis McLachlan/Struff - Kokkinakis/J.Thompson   Tenis muži - štvorhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
5:25   Tenis Cuevas Pablo - Harrison Ryan   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
5:50   Tenis Ar.Rodionova/Vikhlyantseva - K.Bondarenko/Krunic   Tenis ženy - štvorhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
6:05   Tenis Atawo/Groenefeld - A.Sharma/Woolcock   Tenis ženy - štvorhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
6:05   Tenis Carreno Busta/Garcia Lopez - Haase/Middelkoop   Tenis muži - štvorhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
6:30   Tenis Lucic/Petkovic - Begu/Niculescu   Tenis ženy - štvorhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
6:30   Bedminton Ponnappa/N.S.Reddy - Goliszewski/Kaepplein   Bedminton ženy - štvorhra - Malaysia Masters Live stream
6:30   Bedminton Y.L.Lim/Ch.W.Yap - Paewsampran/Sudjaipraparat   Bedminton ženy - štvorhra - Malaysia Masters Live stream
6:40   Tenis Nadal Rafael - Mayer Leonardo   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
6:40   Bedminton Ginting Sinisuka Anthony - Chen Long   Bedminton muži - dvojhra - Malaysia Masters Live stream
6:40   Bedminton S.Choi/Y.J.Chae - N.Zhang/X.Liu   Bedminton - mix - Malaysia Masters Live stream
6:50   Tenis Barthel Mona - Kontaveit Anett   Tenis ženy - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
6:50   Tenis Kudermetova/Sabalenka - Cirstea/Haddad Maia   Tenis ženy - štvorhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
6:50   Tenis Ostapenko Jelena - Duan Ying Ying   Tenis ženy - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
7:00   Tenis Kanepi Kaia - Puig Monica   Tenis ženy - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
7:00   Tenis L.Chan/Sestini Hlaváčková - X.Han/Ch.Liang   Tenis ženy - štvorhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
7:05   Tenis J.Murray/Soares - Tiafoe/D.Young   Tenis muži - štvorhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
7:15   Tenis Bertens Kiki - Gibbs Nicole   Tenis ženy - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
7:20   Tenis Schwartzman Diego Sebastian - Ruud Casper   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
7:20   Bedminton Fruergaard/Thygesen - J.Tang/X.Yu   Bedminton ženy - štvorhra - Malaysia Masters Live stream
7:20   Bedminton R.Ong/J.Y.C.Wong - Matsutomo/Ay.Takahashi   Bedminton ženy - štvorhra - Malaysia Masters Live stream
7:30   Tenis Suarez Navarro Carla - Babos Timea   Tenis ženy - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
7:45   Bedminton Chong Wei Feng - Ng Ka Long   Bedminton muži - dvojhra - Malaysia Masters Live stream
8:05   Bedminton Karandasuwardi/D.Susanto - Ch.M.Tang/Y.S.Tse   Bedminton - mix - Malaysia Masters Live stream
8:05   Bedminton K.H.Chiang/S.H.Hung - Y.Barkah/N.K.Maheswari   Bedminton ženy - štvorhra - Malaysia Masters Live stream
8:20   Tenis Baghdatis Marcos - Rublev Andrey   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
8:30   Stolný tenis Tomaszuk Tomasz - Bankosz Michal   Stolný tenis muži - dvojhra - Ochsenhausen Live stream
8:50   Tenis Kyrgios Nick - Troicki Victor   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
8:50   Bedminton Tai Tzu Ying - Cheah Soniia Su Ya   Bedminton ženy - dvojhra - Malaysia Masters Live stream
9:00   Stolný tenis Majoros Bence - Seyfried Joe   Stolný tenis - muži do 21 r. - Hungarian Open Live stream
9:00   Stolný tenis Soo Wai Yam Minnie - Chen Ke   Stolný tenis - ženy do 21 r. - Hungarian Open Live stream
9:00   Stolný tenis Lin Yun Ju - Moregard Truls   Stolný tenis - muži do 21 r. - Hungarian Open Live stream
9:00   Volejbal Gyeongbuk Gimcheon - IBK Altos Hwaseong   Volejbal - ženy - Juhokórejská liga Live stream
9:05   Tenis Cornet Alize - Goerges Julia   Tenis ženy - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
9:05   Tenis Dimitrov Grigor - McDonald Mackenzie   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
9:10   Stolný tenis Kosowski Jakub - Blaszczyk Lucjan   Stolný tenis muži - dvojhra - Ochsenhausen Live stream
9:15   Basketbal Phoenix Fuel Masters - Rain or Shine Elasto Painters   Basketbal - muži - Filipínsky pohár Live stream
9:35   Bedminton Hanadia/Permatasari - S.H.Lee/S.Ch.Shin   Bedminton ženy - štvorhra - Malaysia Masters Live stream
9:35   Bedminton Y.Ch.Goh/M.X.Teoh - M.K.Chow/M.Y.Lee   Bedminton ženy - štvorhra - Malaysia Masters Live stream
9:50   Stolný tenis Vráblík Jiří - Hořejší Miroslav   Stolný tenis muži - dvojhra - Ochsenhausen Live stream
10:00   Stolný tenis Solja Petrissa - Nagyvaradi Mercedes   Stolný tenis ženy - dvojhra - Hungarian Open Live stream
10:00   Stolný tenis Ramirez Sara - Pavlovich Viktoria   Stolný tenis ženy - dvojhra - Hungarian Open Live stream
10:00   Stolný tenis NG Wing Nam - Balint Bernadett   Stolný tenis ženy - dvojhra - Hungarian Open Live stream
10:00   Tenis Gigounon Germain - Ritschard Alexander   Tenis muži - dvojhra - Manacor-antuka Live stream
10:20   Tenis Dolgopolov Aleksandr - Ebden Matthew   Tenis muži - dvojhra - Australian Open-tvrdý povrch Live stream
10:20   Bedminton Awanda/Ni Ketut - S.Piek/Seinen   Bedminton ženy - štvorhra - Malaysia Masters Live stream

Uvedené časové údaje sú len orientačné. Spoločnosť TIPSPORT SK, a.s. neručí za správnosť a aktuálnosť zobrazovaných informácií (napr. aktuálne skóre alebo hracia doba).

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Copyright © 2018 TIPSPORT SK, a.s.