Tipujte s nami na Tipsport poker!

Spoločnosť Tipsport Vám ako prvá stávková kancelária na Slovensku prináša hru Tipsport poker. A to priamo vo svojich vybraných pobočkách. Tipnite si s nami, kto zo štyroch hráčov premietaných na obrazovke vyhrá a užite si radosť z hry!

Ako systém funguje?

Hra Tipsport poker, premietaná na LCD monitore, predstavuje kompletný tipovací systém na kartovú hru Poker na základe pravidiel Texas Hold´EM so 4 hráčmi. Na obrazovke sú zobrazované karty, ktoré má rozdávajúci – DEALER, ako aj karty jednotlivých hráčov. Taktiež sa na obrazovke zobrazujú dva typy kurzovej ponuky. Tá je platná v rámci jedného kola hry, po zobrazení ďalšej karty sa kurzy zmenia.

Na čo môžete tipovať?

  • 1. tip na víťaza hry
  • 2. tip na víťaza a zároveň farbu poslednej tzv. river karty dealera
  • 3. tip na víťaznú kombináciu, s ktorou vyhrá ľubovoľný hráč.

Celá hra Tipsport poker sa skladá z jednotlivých kôl, počas ktorých je zobrazovaná aktuálna kurzová ponuka. Na každé z nasledovných kôl je možné uzatvoriť stávku:

  • POCKET CARDS – kedy sa zobrazujú iba karty hráčov, pričom karty DEALERA sú skryté
  • FLOP – zobrazenie prvých troch kariet DEALERA
  • TURN – zobrazenie ďalšej štvrtej karty DEALERA
  • RIVER&SHOWDOWN – zobrazenie poslednej piatej karty DEALERA a následné vyhodnotenie celej hry a podaných tiketov.

Čo ešte potrebujete vedieť?

Hodnota minimálneho vkladu na príležitosť je stanovená na hodnotu 0,5 EUR. Naopak maximálny vklad na 1 tiket je stanovený na hodnotu 100 EUR, maximálna hodnota výhry na tiket je 500 EUR.

Takže neváhajte! Príďte do niektorej z našich pobočiek, vyskúšajte si s nami novú hru, výhry a adrenalín z rozdaných kariet!

Tipsport Vám prináša vždy viac!
Tipsport Vám ak prvý prináša Tipsport poker!