Lístky a vstupenky z Ticketportal – rýchlo a jednoducho

Odteraz aj na pobočkách spoločnosti Tipsport

Spoločnosť Tipsport opäť rozšírila portfólio svojich služieb a ponúka Vám na svojich pobočkách okrem zábavy, napätia z podaných tiketov a radosti z výhier možnosť kúpy lístkov na športové podujatia, kde môžete zažiť ďalšie adrenalínové pocity. A nielen na športové podujatia. K dispozícii máte možnosť kúpiť si vstupenky aj na rôzne kultúrne, hudobné a spoločenské podujatia, k Vašej spokojnosti podľa Vášho výberu.

Odteraz je to ešte jednoduchšie!

Stačí prísť na vybranú pobočku Tipsport a lístky zakúpite rýchlo a jednoducho. A bez akéhokoľvek manipulačného poplatku. Vybrať si môžete z bohatej ponuky koncertov, muzikálov, festivalov, divadiel, športových podujatí či divadelných predstavení, ktoré ponúka spoločnosť Ticketportal. Kompletnú ponuku spoločnosti Ticketportal nájdete aj na našich vybraných pobočkách Tipsportu.

Na našich pobočkách nemáte možnosť len online-kúpy vstupeniek. K dispozícii je taktiež možnosť vyzdvihnutia si a zaplatenia rezervácie vstupenky prostredníctvom internetu. To všetko bez dodatočných poplatkov.

Žite s nami naplno aj na Vašich obľúbených športových či spoločenských aktivitách! Tipsport Vám prináša vždy viac – tentokrát v podobe predaja vstupeniek a lístkov!