• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

O SÚŤAŽI

Kedy môžem hrať?

Súťaž k MS v hokeji beží nepretržite od 15. apríla do 26. mája 2019. Každý deň máte jednu šancu získať výhru. Na Slovensku je 19. apríla (Veľký piatok) štátny sviatok, kedy je zo zákona zakázané tipovať. Tipujúci zo Slovenska tak budú mať celkovo 41 možností získať niektorú z cien.

Kde súťaž nájdem?

Na webe, mobilnom webe alebo v aplikácii stačí kliknúť na zvýraznenú dlaždicu na homepage, prípadne sa pozrieť do sekcie Súťaže.

O čo hrám?

V hre je 2 000 lístkov na MS v hokeji v Bratislave a v Košiciach, 3 000 dresov českého a slovenského národného tímu a 40 miliónov v Netoch.

Ako sa zapojím?

Natipujte si denne aspoň za 4 EUR (prípadné ďalšie stávky v danom dni už nehrajú rolu). Nie je potrebné sa nikam prihlasovať. Počíta sa tiež tipovanie na pobočkách a za Nety. Zahráte si ale len na webe, takže aj keď splníte podmienky stávkou na pobočke, musíte mať kompletne overený herný účet.

Stávkou automaticky splníte limity ďalších súťaží ako sú 600 tisíc a Tipliga. Len nezabudnite na tikete zaškrtnúť, že ho chcete pridať do Tipligy.

Akonáhle si natipujete, začne plynúť lehota. Okrem doby pre prípadne storno, prosím, počítajte ešte s ďalšími piatimi minútami navyše. Tie potrebujeme pre započítanie stávok. Akonáhle ubehnú, získate jeden súťažný pokus. Ten môžete využiť hneď, alebo ho šetriť na ďalšie dni. Po spustení hry si vyberiete sedadlo v hľadisku a za pár okamihov už viete, či vyhrávate.

Ako si vyzdvihnem výhru?

Nety vám pripíšeme rovno na váš herný účet. V prípade, že vyhráte vstupenky alebo dres, do 24 hodín musíte priamo na súťažnej stránke vyplniť jednoduchý formulár. Do neho zadáte dodaciu adresu a veľkosť dresu. Odporúčame podrobne naštudovať tabuľku veľkostí, aby sa vám podarilo vybrať tú správnu. Ak nestihnete zadať údaje včas, vaša výhra prepadne. Prípadné reklamácie smerujte na našu podporu (podpora@tipsport.sk, +421 41 562 00 91).

Svoje výhry môžete zdieľať na Facebooku alebo v diskusnom fóre.