Obľúbené športy
vymazať

  Futbal

Futbal - muži

  Hokej

  Tenis

  Basketbal

Ostatné športy (A-Z)

  Americký futbal

Americký futbal - muži

  Austrálsky futbal

Austrálsky futbal - muži

  Baseball

  Bedminton

Bedminton muži - dvojhra

Bedminton ženy - dvojhra

Bedminton muži - štvorhra

Bedminton ženy - štvorhra

Bedminton - mix

  Biatlon

  Bojové športy

Bojové športy

  Box

  Cyklistika

Cyklistika - muži

Cyklistika - ženy

  Dostihy

  E-športy

  Florbal

  Formula 1

Formula 1

  Futsal

  Hádzaná

  Motošport

  Olympijské hry

ZOH PyeongChang 2018

  Plochá dráha

Plochá dráha

  Rugby

  Snooker

Snooker - muži

  Spoločenské stávky

  Squash

Squash - muži

  Šachy

Šachy - muži

  Šípky

  Volejbal

Ukáž ďalší

kurzyDnes kurzyZitra
Nenašiel sa žiaden zodpovedajúci šport.
  • AKU
Na tikete č.1 nebola dosiaľ vybraná žiadna stávka. Príležitosť pridajte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
  • Zápas
  • Polčasy
  • Zobraziť viac

Hádzaná - muži  Hádzaná - muži

Liga majstrov

1 10 0 02 2
Ch.Moskva-Montpellier chmoskva-montpellier-2769695 3713 
23.09.2017 15:00 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Elverum-Skjern elverum-skjern-2769696 3714 
23.09.2017 17:00 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
V.Skopje-Nantes vskopje-nantes-2769698 3716 
23.09.2017 17:30 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Veszprem-Flensburg veszprem-flensburg-2769697 3715 
23.09.2017 17:30 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Barcelona-Kristianstad barcelona-kristianstad-2769699 3717 
23.09.2017 18:00 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
D.Bukurest-Velenje dbukurest-velenje-2769700 3718 
23.09.2017 19:00 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
RK Zagreb-Szeged rk-zahreb-szeged-2769701 3719 
23.09.2017 20:00 LIVE Live stream  Sport1 
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Aalborg-Celje P.L. aalborg-celje-pl-2769702 3720 
24.09.2017 16:50 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Ademar Leon-Schaffhausen ademar-leon-schaffhausen-2769706 3724 
24.09.2017 17:00 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Met.Skopje-Besiktas Ist. metskopje-besiktas-ist-2769704 3722 
24.09.2017 17:00 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Paris Handball-Brest paris-handball-brest-2769703 3721 
24.09.2017 17:00 LIVE Live stream  Sport2 
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Kielce-Kiel kielce-kiel-2769705 3723 
24.09.2017 18:30 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Sporting CP-Mot.Záporožie sporting-cp-motzaporozi-2769694 3712 
24.09.2017 20:00 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia

Česká Extraliga

1 10 0 02 2
Jičín-Dukla Praha jicin-dukla-praha-2759757 3823 
23.09.2017 18:00
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Kopřivnice-Plzeň koprivnice-plzen-2759753 3820 
23.09.2017 18:00
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Zubří-Strakonice zubri-strakonice-2759758 3824 
23.09.2017 18:00
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Karviná-N.Veselí karvina-nveseli-2759754 3821 
24.09.2017 10:30 LIVE
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Fr.Místek-KP Brno frmistek-kp-brno-2759756 3822 
24.09.2017 17:00 LIVE
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia

Dánska liga

1 10 0 02 2
Aarhus-Tönder aarhus-tonder-2756161 3587 
23.09.2017 15:00
GOG-Nordsjaelland gog-nordsjaelland-2756162 3588 
23.09.2017 16:00 LIVE
Mors-Ribe Esbjerg mors-ribe-esbjerg-2756163 3589 
24.09.2017 16:15
Bjerringbro-KIF Köbenhavn bjerringbro-kif-kobenhavn-2756164 3590 
25.09.2017 19:30

Nemecká liga

1 10 0 02 2
Göppingen-Stuttgart goppingen-stuttgart-2754412 3700 
24.09.2017 12:30 LIVE
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Leipzig-Hannover Burg. leipzig-hannover-burg-2759702 3702 
24.09.2017 12:30 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
R.N.Löwen-Lübbecke rnlowen-lubbecke-2759701 3701 
24.09.2017 12:30 LIVE
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Magdeburg-Minden magdeburg-minden-2759703 3703 
24.09.2017 15:00 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia

Nórska liga

1 10 0 02 2
Horten-Notteroy horten-notteroy-2753211 2172 
23.09.2017 18:00

Poľská liga

1 10 0 02 2
Gdansk-Pulawy gdansk-pulawy-2760240 2433 
23.09.2017 13:00
P.Szczecin-Zabrze pszczecin-zabrze-2760238 2431 
23.09.2017 16:00
Elblag-Legionowo elblag-legionowo-2760242 2435 
23.09.2017 18:00
Glogow-Gdynia glogow-gdynia-2760237 2430 
23.09.2017 18:00
Piotrkow-Kalisz piotrkow-kalisz-2760239 2432 
23.09.2017 18:00
G.Opole-Wisla Plock gopole-wisla-plock-2760236 2429 
23.09.2017 18:30
Z.Lubin-Kwidzyn zlubin-kwidzyn-2760241 2434 
24.09.2017 13:00

Portugalská liga

1 10 0 02 2
Braga-Boa Hora braga-boa-hora-2760743 2457 
23.09.2017 18:00
FC Porto-Sao Bernardo fc-porto-sao-bernardo-2760745 2458 
23.09.2017 19:00
Avanca-S.L.Benfica avanca-slbenfica-2760740 2455 
23.09.2017 19:00
Guimaraes-Maia Ismai guimaraes-maia-ismai-2760746 2459 
23.09.2017 19:00 LIVE
Belenenses-Aguas Santas belenenses-aguas-santas-2760741 2456 
24.09.2017 16:00

Rakúska liga

1 10 0 02 2
HSG Graz-Fivers hsg-graz-fivers-2760263 2041 
23.09.2017 19:00 LIVE
Krems-Schwaz krems-schwaz-2760264 2042 
23.09.2017 19:00

Rumunská liga

1 10 0 02 2
Iasi-Doborgea Sud iasi-doborgea-sud-2768107 3489 
23.09.2017 15:00
Timisoara-Suceava timisoara-suceava-2768106 3488 
23.09.2017 15:00
Focsani-Calarasi focsani-calarasi-2768108 3490 
24.09.2017 15:00 LIVE
Odorhei-Fagaras odorhei-fagaras-2768110 3492 
24.09.2017 17:00

Španielska liga

1 10 0 02 2
F.M.Cangas-La Rioja fmcangas-la-rioja-2760464 3710 
23.09.2017 17:00 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Granollers-Valladolid granollers-valladolid-2760465 3711 
23.09.2017 17:00 LIVE
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Ciudad Enc.-Benidorm ciudad-enc-benidorm-2760461 3709 
23.09.2017 18:30 LIVE
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Zamora-Huesca zamora-huesca-2760457 3706 
23.09.2017 19:30 LIVE
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
An.Pamplona-Teucro anpamplona-teucro-2760455 3704 
23.09.2017 20:00
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia

Švajčiarska liga

1 10 0 02 2
BSV Bern-W.Thun bsv-bern-wthun-2753144 2443 
23.09.2017 17:30
Endingen-A.Zürich endingen-azurich-2753145 2444 
23.09.2017 18:00
Kriens-Aarau kriens-aarau-2753146 2445 
24.09.2017 17:00
St.Gallen-Gossau stgallen-gossau-2753147 2446 
24.09.2017 17:00

Švédska liga

1 10 0 02 2
Malmö-Karlskrona malmo-karlskrona-2760511 2004 
24.09.2017 16:15
Aranas-Helsingborg aranas-helsingborg-2760508 2003 
24.09.2017 17:00 LIVE

2. nemecká liga

1 10 0 02 2
Aue-Konstanz aue-konstanz-2768070 3991 
23.09.2017 17:00 LIVE
E.Hagen-Bietigheim ehagen-bietigheim-2768073 3994 
23.09.2017 19:30 LIVE
Eisenach-Wilhelmshaven eisenach-wilhelmshaven-2768071 3992 
23.09.2017 19:30 LIVE
Rimpar-Nordhorn rimpar-nordhorn-2768072 3993 
23.09.2017 19:30 LIVE
Dessau-Balingen dessau-balingen-2768075 3996 
24.09.2017 17:00 LIVE
Elb.Dresden-Rhein Vikings elbdresden-rhein-vikings-2768074 3995 
24.09.2017 17:00

2. švédska liga

1 10 0 02 2
Tyresö-Alstermo tyreso-alstermo-2760555 3826 
23.09.2017 14:00
Önnereds-Tumba onnereds-tumba-2760557 3827 
23.09.2017 14:30
IFK Ystad-Linköping ifk-ystad-linkoping-2760558 3828 
23.09.2017 15:00
Varberg-Skanela varberg-skanela-2760559 3829 
23.09.2017 15:00
Rimbo-Kungälvs rimbo-kungalvs-2760560 3830 
23.09.2017 16:00
HK Country-Hallby hk-country-hallby-2760561 3831 
23.09.2017 16:30
Lindesberg-Torslanda lindesberg-torslanda-2779911 3832 
24.09.2017 17:00

Hádzaná - ženy  Hádzaná - ženy

Interliga

1 10 0 02 2
Veselí n/M-Michalovce veseli-nm-michalovce-2759742 2327 
23.09.2017 15:00

Dánska liga

1 10 0 02 2
Viborg-Köbenhavn viborg-kobenhavn-2756378 2081 
23.09.2017 16:10 LIVE

Francúzska liga

1 10 0 02 2
Besancon-Brest besancon-brest-2759801 3737 
23.09.2017 20:00 LIVE
Dijon-Le Havre dijon-le-havre-2759803 3739 
23.09.2017 20:00
Bourg de Péage-Nice bourg-de-peage-nice-2759804 3740 
23.09.2017 20:30
Toulon-Issy Paris toulon-issy-paris-2759802 3738 
23.09.2017 20:40

Nemecká liga

1 10 0 02 2
Zobraziť ďalšie zápasy
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Copyright © 2017 TIPSPORT SK, a.s.