Obľúbené športy
vymazať

  Futbal

Futbal - muži

  Hokej

  Tenis

  Basketbal

Ostatné športy (A-Z)

  Americký futbal

Americký futbal - muži

  Austrálsky futbal

Austrálsky futbal - muži

  Baseball

  Bedminton

Bedminton muži - dvojhra

Bedminton ženy - dvojhra

Bedminton muži - štvorhra

Bedminton ženy - štvorhra

Bedminton - mix

  Biatlon

  Bojové športy

Bojové športy

  Box

  Cyklistika

Cyklistika - muži

Cyklistika - ženy

  Dostihy

  E-športy

  Florbal

  Formula 1

Formula 1

  Futsal

  Hádzaná

  Motošport

  Olympijské hry

ZOH PyeongChang 2018

  Plochá dráha

Plochá dráha

  Rugby

  Snooker

Snooker - muži

  Spoločenské stávky

  Squash

Squash - muži

  Šachy

Šachy - muži

  Šípky

  Volejbal

Ukáž ďalší

kurzyDnes kurzyZitra
Nenašiel sa žiaden zodpovedajúci šport.
  • AKU
Na tikete č.1 nebola dosiaľ vybraná žiadna stávka. Príležitosť pridajte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
  • Zápas
  • Zobraziť viac

Futsal - muži  Futsal - muži

Portugalská liga

1 10 0 02 2
Sp.Lisboa-Oliveira Azem. sp-lisboa-oliveira-azem-2757421 5239 
23.09.2017 15:30
U.Pinheirense-M.Sandim u-pinheirense-m-sandim-2757423 5241 
23.09.2017 17:00
F.Barreiro-Benfica f-barreiro-benfica-2757417 5235 
23.09.2017 18:00
Belenenses-Braga belenenses-braga-2757419 5237 
23.09.2017 19:00
Burinhosa-Desp.Aves burinhosa-desp-aves-2757418 5236 
23.09.2017 19:00
Rio Ave-Quinta dos L. rio-ave-quinta-dos-l-2757420 5238 
23.09.2017 19:00
Leoes Oeiras-Fundao leoes-oeiras-fundao-2757422 5240 
23.09.2017 20:00

Španielska liga

1 10 0 02 2
Murcia-Xota Navarra murcia-xota-navarra-2756893 5145 
23.09.2017 17:30 LIVE
Peniscola-Gran Canaria peniscola-gran-canaria-2756897 5149 
23.09.2017 18:00 LIVE
Jaén-Santa Coloma jaen-santa-coloma-2756895 5147 
23.09.2017 18:30
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Copyright © 2017 TIPSPORT SK, a.s.