Obľúbené športy
vymazať

  Futbal

Futbal - muži

  Hokej

  Tenis

  Basketbal

Ostatné športy (A-Z)

  Americký futbal

Americký futbal - muži

  Austrálsky futbal

Austrálsky futbal - muži

  Baseball

  Bedminton

Bedminton muži - dvojhra

Bedminton ženy - dvojhra

Bedminton muži - štvorhra

Bedminton ženy - štvorhra

Bedminton - mix

  Biatlon

  Bojové športy

Bojové športy

  Box

  Cyklistika

Cyklistika - muži

Cyklistika - ženy

  Dostihy

  E-športy

  Florbal

  Formula 1

Formula 1

  Futsal

  Hádzaná

  Motošport

  Olympijské hry

ZOH PyeongChang 2018

  Plochá dráha

Plochá dráha

  Rugby

  Snooker

Snooker - muži

  Spoločenské stávky

  Squash

Squash - muži

  Šachy

Šachy - muži

  Šípky

  Volejbal

Ukáž ďalší

kurzyDnes kurzyZitra
Nenašiel sa žiaden zodpovedajúci šport.
  • AKU
Na tikete č.1 nebola dosiaľ vybraná žiadna stávka. Príležitosť pridajte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
  • Duel
  • Zobraziť viac

Futbal - muži  Futbal - muži

Duel-futbal

1 10 0 02 2
Atl.Madrid-Tottenham atlmadrid-tottenham-2781885 46011 
23.09.2017 13:00
AS Roma-Real Madrid as-roma-real-madrid-2781883 46009 
23.09.2017 15:00
Olomouc-Hoffenheim olomouc-hoffenheim-2781882 46008 
23.09.2017 15:30
Manchester C.-Napoli manchester-c-napoli-2781887 46013 
23.09.2017 16:00
Paris SG-Feyenoord paris-sg-feyenoord-2781889 46015 
23.09.2017 17:00
Slavia Praha-Plzeň slavia-praha-plzen-2781886 46012 
23.09.2017 17:00
Benfica-D.Kyjev benfica-dkyjev-2781890 46016 
23.09.2017 18:30
Dortmund-Lyon dortmund-lyon-2781888 46014 
23.09.2017 18:30
FC Barcelona-Juventus fc-barcelona-juventus-2781884 46010 
23.09.2017 20:45
PSV Eindhoven-Lazio Roma psv-eindhoven-lazio-roma-2781908 46019 
24.09.2017 12:30
Inter Milan-Salzburg inter-milan-salzburg-2781911 46021 
24.09.2017 15:00
Leverkusen-St.Liege leverkusen-stliege-2781907 46018 
24.09.2017 18:00
Sparta Praha-Trenčín sparta-praha-trencin-2781906 46017 
24.09.2017 18:00
Žilina-FC Bruggy zilina-fc-bruggy-2781921 46023 
24.09.2017 18:00
Galatasaray-Znojmo galatasaray-znojmo-2781912 46022 
24.09.2017 18:30
S.Sebastian-Fiorentina ssebastian-fiorentina-2781909 46020 
24.09.2017 20:45
Hr.Králové-IFK Göteborg hrkralove-ifk-goteborg-2781924 46026 
25.09.2017 17:00
Arsenal-Malmö arsenal-malmo-2781923 46025 
25.09.2017 19:00
Liberec-Betis Sevilla liberec-betis-sevilla-2781922 46024 
25.09.2017 19:00
Palermo-Union Berlin palermo-union-berlin-2781925 46027 
25.09.2017 20:30
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Copyright © 2017 TIPSPORT SK, a.s.