Obľúbené športy
Vymazať

Futbal
Futbal

Hokej
Hokej

Tenis
Tenis

Basketbal
Basketbal

Ostatné športy (A-Z)

Americký futbal
Americký futbal

Americký futbal - muži

Bedminton
Bedminton

Bedminton muži - dvojhra

Bedminton ženy - dvojhra

Biatlon
Biatlon

Biatlon - muži

Biatlon - ženy

Bojové športy
Bojové športy

Box
Box

Curling
Curling

Curling - muži

E-športy
E-športy

Florbal
Florbal

Golf
Golf

Hádzaná
Hádzaná

Jazdectvo
Jazdectvo

Jazdectvo - tímy

Kriket
Kriket

Kriket - muži

Plážový futbal
Plážový futbal

Plážový futbal - muži

Skoky na lyžiach
Skoky na lyžiach

Skoky na lyžiach - muži

Spoločenské stávky
Spoločenské stávky

Squash
Squash

Stolný tenis
Stolný tenis

Stolný tenis muži - dvojhra

Šachy
Šachy

Šípky
Šípky

Vodné pólo
Vodné pólo

Vodné pólo - muži

Volejbal
Volejbal

Zjazdové lyžovanie
Zjazdové lyžovanie

Zjazdové lyžovanie - muži

Zjazdové lyžovanie - ženy

Pool
Pool

Ukáž ďalší

kurzyDnes kurzyZitra
Nenašiel sa žiaden zodpovedajúci šport.
  • AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
Futbal Futbal (10)
  • Zápas
  • 1.polčas
  • Stávka bez remízy
  • Handicap
  • Počet gólov
  • Tím dá gól
  • Každý tím dá gól
  • Výsledok a góly
  • Výhra o 2 a viac (-1.5)
  • Výhra o 3 a viac (-2.5)
  • Najvyrovnanejší
  • 1.5
  • 2.5
  • 3.5
  • V 1. polčase (1.5)
2. ruská liga, Futbal - muži
1
10
0
02
2
Spartak Moskva(am) - Avangard Kursk Spartak Moskva(am) - Avangard Kursk
25027 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 11:00
23.11.2019 11:00
Chayka Peschanokopskoye - FK Armavir Chayka Peschanokopskoye - FK Armavir
25020 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 12:00
23.11.2019 12:00
Jaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo Jaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo
25023 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 12:00
23.11.2019 12:00
Neftekhimik Nizhnekamsk - Jenisej Krasnojarsk Neftekhimik Nizhnekamsk - Jenisej Krasnojarsk
25025 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 12:00
23.11.2019 12:00
Fakel Voronež - Nizhny Novgorod Fakel Voronež - Nizhny Novgorod
25029 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 13:00
23.11.2019 13:00
Chertanovo - Chabarovsk Chertanovo - Chabarovsk
25022 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 13:00
23.11.2019 13:00
Volgograd - Tomsk Volgograd - Tomsk
25026 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 13:00
23.11.2019 13:00
FK Krasnodar(am) - Chimki FK Krasnodar(am) - Chimki
25024 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 14:00
23.11.2019 14:00
Kaliningrad - Mordovia Saransk Kaliningrad - Mordovia Saransk
25021 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 15:00
23.11.2019 15:00
Torpedo Moskva - Vladivostok Torpedo Moskva - Vladivostok
25028 Pridať do Môjho výberu Odobrať z Môjho výberu
23.11.2019 17:30
23.11.2019 17:30