Obľúbené športy
vymazať

  Futbal

  Hokej

  Tenis

  Basketbal

Ostatné športy (A-Z)

  Baseball

  E-športy

  Formula 1

Formula 1

  Futsal

  Hádzaná

  Letecká akrobacia

Letecká akrobacia

  Motošport

  Rugby

Rugby union

  Spoločenské stávky

  Šípky

Šípky - ženy

Ukáž ďalší

kurzyDnes kurzyZitra
Nenašiel sa žiaden zodpovedajúci šport.
  • AKU
Na tikete č.1 nebola dosiaľ vybraná žiadna stávka. Príležitosť pridajte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
  • Zápas
  • Handicap
  • Víťaz
  • Body
  • Zobraziť viac

Baseball - muži  Baseball - muži

MLB

1 10 0 02 2
Baltimore-NY Yankees baltimore-ny-yankees-2610656 8662 
29.05.2017 19:05 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Chicago WS-Boston chicago-ws-boston-2610658 8664 
29.05.2017 20:10 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Minnesota-Houston minnesota-houston-2610657 8663 
29.05.2017 20:10 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
St.Louis-LA Dodgers st-louis-la-dodgers-2610659 8665 
29.05.2017 20:15 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Colorado-Seattle colorado-seattle-2610660 8666 
29.05.2017 21:10 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Pittsburgh-Arizona pittsburgh-arizona-2610662 8668 
29.05.2017 22:05 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
San Francisco-Washington san-francisco-washington-2610661 8667 
29.05.2017 22:05 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
NY Mets-Milwaukee ny-mets-milwaukee-2610664 8670 
29.05.2017 22:10 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Cleveland-Oakland cleveland-oakland-2610663 8669 
29.05.2017 22:10 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
San Diego-Chicago Cubs san-diego-chicago-cubs-2610665 8671 
29.05.2017 22:40 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Toronto-Cincinnati toronto-cincinnati-2610666 8672 
30.05.2017 01:07 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Miami-Philadelphia miami-philadelphia-2610667 8673 
30.05.2017 01:10 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Kansas City-Detroit kansas-city-detroit-2610668 8674 
30.05.2017 01:15 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Texas-Tampa Bay texas-tampa-bay-2610669 8675 
30.05.2017 02:05 LIVE
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
LA Angels-Atlanta la-angels-atlanta-2610670 8676 
30.05.2017 03:07 LIVE Live stream
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
MLB-víťaz celkovo mlb-vitaz-celkovo-2576460  
30.06.2017 23:59 (víťaz(C)) 
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia

Japonská liga

1 10 0 02 2
Fukuoka-Chunichi fukuoka-chunichi-2657415 5030 
30.05.2017 11:00
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Hokkaido N.-Yokohama hokkaido-n-yokohama-2657416 5031 
30.05.2017 11:00
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Orix-Tokyo Yak. orix-tokyo-yak-2657417 5032 
30.05.2017 11:00 LIVE
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Saitama S.-Hiroshima saitama-s-hiroshima-2657420 5034 
30.05.2017 11:00
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Tohoku Rak.-Yomiuri tohoku-rak-yomiuri-2657418 5033 
30.05.2017 11:00
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia
Chiba-Hanshin chiba-hanshin-2657421 5035 
30.05.2017 11:15
+Rozbaliť ostatné príležitosti stretnutia

Mexická liga

1 10 0 02 2
D.R.Mexico-Durango drmexico-durango-2662619 5079 
31.05.2017 02:00
Oaxaca-Quintana Roo oaxaca-quintana-roo-2662620 5080 
31.05.2017 02:00
Monterrey-Saltillo monterrey-saltillo-2662621 5081 
31.05.2017 02:05
A.C.Monclova-Aguascalientes acmonclova-aguascalientes-2662623 5083 
31.05.2017 02:30
Veracruz-Yucatan veracruz-yucatan-2662622 5082 
31.05.2017 02:30
Campeche-Puebla campeche-puebla-2662625 5085 
31.05.2017 03:00
Tabasco-León tabasco-leon-2662624 5084 
31.05.2017 03:00
T.Tijuana-V.Laguna ttijuana-vlaguna-2662626 5086 
31.05.2017 04:35
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Copyright © 2017 TIPSPORT SK, a.s.