• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Posledné kolo: V hre je 640 000 Netov!

3. apríl 2018  AKTUALIZOVANÉ 

Súťaž Futbalová desiatka mieri do finále. Je tu záverečné kolo! Tipujte zadarmo, ako skončia vybrané futbalové stretnutia. Na stole leží poriadny balík pre tipérov, ktorí uhádnu výsledky všetkých desiatich zápasov. Pri Česko-Slovenskej desiatke aj Zahraničnej desiatke je to krásnych minimálne 160 000 Netov! V predposlednom (štvrtom) súťažnom kole uhádlo hneď 20 (!) tipérov kompletnú Zahraničnú desiatku. Pretože sa v takom prípade výhra delí, každý z nich má istých 16 000 Netov. Futbalovú desiatku uzavrie 5. kolo. Kto sa predvedie tentokrát?

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁ x NAJČASTEJŠIE O­TÁZKY

K účasti v súťaži stačí byť registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. Novú súťaž si zahráte, pokiaľ máte overenú totožnosť.

Úlohu vo Futbalovej desiatke máte jednoduchú. Stačí tipovať, ako dopadne desať vybraných zápasov v stanovenej základnej hracej dobe v rámci jednej desiatky (1 = výhra domácich, 0 = remíza, 2 = výhra hostí). Ale pozor – musíte vyplniť kompletnú desiatku, inak vám tipy nepôjdu odoslať. V súťaži, ktorá je dostupná výhradne na webe, nie je potrebné spĺňať žiadne limity.

Celkovo sa odohrá päť súťažných kôl. Každé kolo tvoria dve súťaže – Česko-Slovenská desiatka a Zahraničná desiatka. V prvej tipujete výsledky vybraných desiatich zápasov z českej a slovenskej futbalovej ligy, v druhej potom výsledky vybraných desiatich duelov z najlepších európskych futbalových súťaží.

Termín pre odoslanie tipov do piateho kola Česko-Slovenskej desiatky je 4. 5. o 19:15, pri Zahraničnej desiatke 5. 5. o 15:30. Svoje tipy môžete do uzávierky ľubovoľne meniť. Uzávierka jednotlivých desiatok sa v priebehu súťaže môže meniť.

Za kompletne uhádnutú desiatku vás neminie odmena. Jej výška bude premenlivá v závislosti od úspešnosti súťažiacich, minimálne však 160 000 Netov. Pokiaľ desiatku nikto v danom kole neuhádne, navýši sa v budúcom kole odmena o ďalších 160 000 Netov (ako pri Česko-Slovenskej desiatke, tak aj Zahraničnej desiatke). Platí, že v prípade viacerých výhercov sa cena medzi nich rozdelí. V poslednom piatom kole rozdelíme aktuálne odmeny za jednotlivé desiatky medzi najúspešnejších tipujúcich, aj keď neuhádnu kompletnú desiatku.

V poslednom piatom kole rozdelíme aktuálne odmeny za jednotlivé desiatky medzi najúspešnejších tipujúcich, aj keď neuhádnu kompletnú desiatku. Inak povedané – v prípade, že na konci súťaže (5. kolo) žiadny zo súťažiacich neuhádne kompletnú Česko-Slovenskú desiatku, vypísaná suma na 5. kolo (480 000 Netov) bude rozdelená medzi súťažiacich, ktorí správne tipovali najväčší počet zápasov v rámci 5. kola Česko-Slovenskej desiatky. To isté platí aj pri Zahraničnej desiatke (160 000 Netov).

A ako sa do Futbalovej desiatky zapojíte? Jednoducho. Stačí sa tu na webe prihlásiť, v sekcii súťaže kliknite na Futbalovú desiatku a odošlite svoje tipy. Na stránke súťaže nájdete výsledky aj bilanciu vašich tipov a počet Netov, ktoré ste vyhrali.

V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí iba tipovať).


Prečítané: 9 729x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet