• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Jarný Tipcup: Začala vyraďovacia časť!

27. marec 2018  SÚŤAŽ 

Kva­lifikácia skončila, teraz už pôjde do tuhého. V schéme Jarného Tipcupu ostalo posledných 8 192 hráčov, ktorí si to rozdajú v súbojoch jeden na jedného. Každý duel potrvá päť kalendárnych dní a vôbec najúspešnejšieho účastíka súťaže budeme poznať v nedeľu 17. júna. Na šampióna čaká 400 000 Netov na tipovanie, celková dotácia Jarného Tipcupu úspešne atakuje 4 000 000 Netov!

Jarný Tipcup

Jarný Tipcup začal 31. marca 2018 tradične dvojtýždňovou kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipujúci proti sebe. Denný limit v kvalde činil 2 EUR. Najúspešnejší bol nakoniec tipér imb971584, ktorý si s náskokom viac ako 6 700 bodov došiel pre 200 000 Netov!

Ako sa do súťaže prihlásite? Pri zostavovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket následne vsadiť. Záleží len na vás, aké tikety (s výnimkou live stávok) do Tipcupu zaradíte. Jediné obmedzenie predstavuje zmienený denný limit vkladov.

Tiket zaradený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov, ktorý sa rovná potenciálnej výhre v EUR prenásobenej koeficientom 25. Do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety tipéra, ktorému sa zrátajú výhry v eurách na tiketoch zaradených do Tipcupu a vyjadria sa v bodoch (body získané na tiketoch zložených z viacerých stávok, napr. Kombinátor, sa vypočítajú z výhry dosiahnutých na jednotlivých stávkach tohto tiketu).

Svojím zapojením do súťaže súťažiaci súhlasí s podmienkami, ktoré sú k dispozícii tu.


Prečítané: 7 468x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet