• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Víťazka Turnaja majstrov odišla na BMW X6! (+ VIDEO)

6. február 2018

Vládkyňa Turnaja majstrov 2017 evanucice prebrala v Prahe hlavnú cenu – BMW X6. A treba dodať, že veľmi suverénne. Bez ostychu dupla na plyn a nadupané fáro skrotila hneď pri svojej prvej skúšobnej jazde. „Je pravda, že za volantom takéhoto typu auta som ešte nesedela. Ale šoférujem 22 rokov, báť sa určite nebudem,“ odmieta víťazka prílišný rešpekt pred silným motorom nablýskaného bavoráku.

Turnaj majstrov 2017

Evanucice si slávnostné preberanie nemeckého vozidla užívala, pôsobila uvoľnene. Najväčší príval emócii klientka Tipsportu ešte len očakáva. „Zatiaľ to so mnou moc nemáva, som v pokoji. Ale to príde. Až auto zaparkujem doma na záhrade…“ Už teraz je isté, že čierna X6 sa poriadne prevetrá. „Využijem ju na cesty do práce, výlety, napríklad do hôr. Doteraz som jazdila firemným Sharanom, takže zmena to bude vážne veľká.“

Bitku o BMW X6 a viac ako 2 000 000 Netov zviedlo v decembrovom Turnaji majstrov 1 024 členov najväčšej tipérskej komunity. S nástrahami vyraďovacieho systému si najlepšie poradili evanucice a Zodiac. Výsledok finále? Porazený mal na konte 279,42 bodov, kdežto kráľovná rovných 540. Na toto skóre jej pritom stačil jediný úspešný tiket zo šestnástich!

„Spočiatku som ani nemohla uveriť tomu, že som všetkých porazila. Prvá výhra v živote! A dobrý vianočný darček,“ smiala sa majiteľka automobilu, ktorá v noci z 23. na 24. decembra žila v napätí, či to bude ona, kto prevezme kľúče v showroome spoločnosti BMW Invelt v pražských Stodůlkach. „Určite, na vyhodnotenie som netrpezlivo čakala a priebežne ho komentovala. Ale viete čo, viac než ja to prežívala moja rodina a známi. Ja sa skôr, ako sa hovorí, držím pri zemi.“

To ale neplatí pre jej ďalšiu tipérsku výzvu – víťazstvo v Turnaji majstrov obhájiť! Prečo? Pretože 40 000 EUR… Áno, tento rok si najúspešnejší tipér v záverečnom zápolení roka prilepší o 40-tisíc v hotovosti!

Čo na to sebavedomá evanucice? „Je to veľká motivácia. Idem do toho!“Prečítané: 4 280x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet