• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Tisíce na snehu vrcholia, poďte hrať!

2. február 2018

Súťaž Tisíce na snehu mieri do finále. Neváhajte a hrajte! Stále si môžete prilepšiť o slušnú porciu eur na tipovanie. Každý hrací deň máte šancu ukoristiť 200 000 Netov. Tie získa tipér, ktorý najlepšie natipuje umiestnenia športovcov vo vybraných pretekoch a tiež výsledky v hokejových dueloch. Poďte do toho. Súťaž je zadarmo!

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁ x NAJČASTEJŠIE O­TÁZKY

Zatiaľčo športové hviezdy zabojujú v Južnej Kórei o medaily, najväčšiu tipérsku komunitu zasypú Tisíce na snehu. Konkrétne 8 000 000 Netov! O čo pôjde? Tipujte v období do 25. februára umiestnenie účastníkov v konkrétnych pretekoch a výsledky hokejových zápasov v Pchjongčchangu a získajte pre seba čo najväčší podiel z osemmiliónovej dotácie. Celkový víťaz získa 400 000 Netov! Podmienka účasti? Jediná. Novú súťaž si zahráte, len pokiaľ máte overenú totožnosť.

Súťaž Tisíce na snehu prebehne v 15 kolách. Každé kolo obsahuje dve časti: “Tipuj umiestnenie“ a “Tipuj hokej“. Prvá časť tvorí tipy na intervalové umiestnenie športovcov/tímov v určitých pretekoch a druhá tipy na výsledok vybraných hokejových zápasov v základnom hracom čase (1 = domáci, 0 = remíza, 2 = hostia). Pri intervalových umiestneniach prognózujete, v ktorom z piatich intervalov účastník preteky dokončí. Za každý správny tip získate bod do rebríčka.

V rámci daného kola musíte vyplniť kompletne obe časti (“Tipuj umiestnenie“ aj “Tipuj hokej“) a priradiť v každom z nich jedného žolíka, inak vám tipy nepôjdu odoslať. Za správny tip označený žolíkom získate dvojnásobný počet bodov, teda dva.

Svoje tipy môžete upravovať až do uzávierky daného kola (tou je začiatok príležitosti, ktorá v danom kole štartuje ako prvá). Tá sa v priebehu súťaže môže meniť. Uzávierka prvého kola je 10. 2. o 8:15 hod.

Ceny? Bohaté. Celkovo sa hrá o 8 000 000 Netov! Tipujúci s najvyšším súčtom dosiahnutých bodov získa 400 000 Netov, druhé miesto má hodnotu 200 000 Netov a za bronz obdržíte 120 000 Netov. Okrem odmeny za celkové umiestnenie oceníme aj najlepšieho tipujúceho v každom z 15 kôl, a to 200 000 Netmi! V prípade, že výhercov bude viac, cena sa medzi nich rozdelí.

A ako sa do súťaže Tisíce na snehu zapojíte? Jednoducho. Stačí sa tu na webe prihlásiť, v sekcii súťaže kliknete na Tisíce na snehu a odošlete svoje tipy. Pre účasť nie je potrebné spĺňať žiadne limity vkladov. Na stránke súťaže nájdete okrem výsledkov aj bilanciu vašich tipov a počet Netov, ktoré ste vyhrali. Súťaž je dostupná výhradne na webe. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí tipovať).

Pre pripomenutie: Tisíce na snehu si nezahráte, pokiaľ nemáte overenú totožnosť na svojom hernom účte. Bez tejto aktualizácie športový sviatok roka s novou súťažou neoslávite. Maximálne niekoľko hodín po tom, čo budete overený, môžete bez obmedzenia súťažiť.


Prečítané: 10 074x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet