• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Prehľadnejšie handicapy, rádio a ďalšie vychytávky!

17. január 2018

Množstvo úprav, ktoré by vám mali spríjemniť život, sa k dnešnému dňu dočkali webové stránky Tipsportu. Sprehľadnili sme pre vás handicapy, stávky na výsledok a počet gólov a drobné úpravy sa dotkli príležitosti na výsledok a góly v podaní oboch súperov. Vylepšenie dostalo aj ľavé menu, ktoré lepšie vyznačí vybrané športy, pridali sme možnosť filtrovať podľa kurzu v záložkách a v neposlednom rade ponúkame po novom aj audio komentár pre anglickú Premier League, Ligu majstrov a MS vo futbale.

Máte radi handicapy? Tak to určite oceníte úpravu záložky práve pre tieto príležitosti. Taktiež sme oddelili stávky na výhry o 2, resp. o 3 a viac gólov a zároveň sme do tejto záložky pridali najvyrovnanejšie handicapy.

V týchto a pochopiteľne aj v ďalších záložkách je teraz možnosť filtrovať príležitosti nielen podľa dátumu alebo športu, ale aj podľa kurzu. Pokiaľ teda cielite napríklad na tie vyššie, tými nízkymi sa teraz nemusíte vôbec zaoberať. Prehľadnejšie bude aj ľavé menu so zobrazením vybraných športov.

Do nového kabátu sme obliekli príležitosti na výsledok zápasu a strelené góly. Teraz môžete pridávať na tiket napríklad Barcelona vyhrá, ale dostane gól, namiesto predošlej stávky na Každý tím dá gól – Áno a Barcelona. Vylepšenie zobrazenia potom ponúkame pri stávke na výsledok zápasu a počet strelených presných zásahov.

Novinkou pri streamoch je automatické zapnutie prehrávania. Klienti, ktorí si funkciu AUTO-PLAY neprajú, tak ju môžu vypnúť v sekcii nastavenia – nastavenie zobrazenia.

Milovníci anglickej Premier League, milionárskej Ligy majstrov, alebo zápasov majstrovstiev sveta vo futbale určite ocenia český audio komentár pri všetkých stretnutiach. Vďaka rádiu tak teraz budú mať detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku.


Prečítané: 1 087x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet