• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Australian Open je za dverami! Akí sú favoriti?

10. január 2018

Nadal, Federer, či Rybáriková s Cibulkovou. Po roku sa tenisová elita opäť zíde na prvom grandslame v Austrálii. V Melbourne totiž štartuje 106. ročník Australian Open, ktorého duely budete môcť sledovať od začiatku turnaja až po samotné finále v priamych prenosoch na TV Tipsport! Ktorý z tenistov si siahne na vrchol? Zaujímavých víťazov v oboch častiach turnaja poslal na trón cistic42. Čo poviete na jeho výber?

AUSTRALIAN OPEN

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Minuloročný triumf medzi mužmi obhajuje nestarnúca švajčiarska superstar. Podarí sa Rogerovi zvíťaziť opäť? Proti sa postaví predovšetkým svetová jednotka Rafael Nadal.

Ženský pavúk bude tento rok poriadne napätý! Víťazkou vlaňajšej edície bola Serena Williams, ktorá ale na tohtoročnom turnaji neštartuje. Kto ju na tróne vystrieda?

„Môj tip smeruje na Halepovú, a to nielen preto, že je svetová jednotka, ale v úvode roka sa prezentuje výbornými výkonmi. Jej útočná hra by mohla mať na harde v Austrálii úspech, veď hneď v prvom týždni vyhrala turnaj v Shenzene. Podľa mňa je najlepšie pripravená zo všetkých hráčok a určite bude útočiť na titul. Myslím si, že kurz 7,00 je prehnaný,“ zamyslel sa nad celkovou víťazkou agassi1.


Prečítané: 416x

Kurzová ponuka:

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet