• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Odštartoval maratón o 600 tisíc!

8. január 2018  SÚŤAŽ 

Nedeľa 14. januára. Kľúčový dátum pre všetkých vytrvalcov. V tento deň totiž odštartoval tipérsky maratón o 600 tisíc! Tipnite si každý deň v období od 14. 1. do 20. 12. aspoň za 4 EUR a podiel zo závratného banku je váš! Aj tentokrát na vás po úspešnom zdolaní úvodného týždňa čakajú traja žolíci, ktorí vás udržia v hre, pokiaľ zaváhate. Prijmete túto celoročnú výzvu?

PRAVIDLÁ x NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Súťaž 600 tisíc začala v nedeľu 14. januára a skončí vo štvrtok 20. decembra 2018. S rovnakými pravidlami ako minulý rok.

K získaniu podielu v Netoch, za ktoré môžete tipovať bez obmedzenia, stačí každý deň uzatvoriť stávky aspoň za 4 EUR. Akým spôsobom?

Prostredníctvom internetu, mobilu (vrátane live stávok) alebo na pobočkách, kde sa do štvoreurového limitu zahŕňa aj manipulačný poplatok.

Po prvom týždni súťaže, teda 21. januára, získate troch žolíkov. S nimi môžete v ďalšom priebehu vynechať až tri hracie dni a aj tak nevypadnete.

Všetci hráči z najväčšej komunity tipérov, ktorí maratón dokončia, získajú podiel zo 600 000 EUR na tipovanie. Ďalšie podmienky? Žiadne nie sú! Naozaj stačí len pravidelne tipovať a dodržať limit 4 EUR každý hrací deň.

Jediná prestávka príde 30. marca na Veľký piatok, kedy je tipovanie na Slovensku zo zákona zakázané. Tento deň sa teda do súťaže nezarátava (neprichádzate ani o žolíka).

Vlani si na bank siahlo 7 094 hráčov. Každý z nich tak okrem svojich výhier zhrabol ešte extra bonus 84,60 EUR na tipovanie.

Na webe Tipsportu po prihlásení zistíte, koľko peňazí vám zostáva natipovať si do splnenia denného limitu, počet žolíkov, ktoré máte k dispozícii, podiel k aktuálnemu dňu a odhadovaný finálny podiel.

Pretipujte sa ku skvelému bonusu!


Prečítané: 11 150x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet