Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

V Lige majstrov sa usmialo šťastie!

22. november 2017

Stratég Kanan1 sa blysol počas utorkovej edície Ligy majstrov! Na jeho tikete sa mihla napríklad remíza v súbojoch Besiktas – FC Porto (3,19) a Sp. Moskva – Maribor (6,87). V druhom menovanom zápase vyrovnával hosťujúci Mešanovič až v 92. minúte! Za reč stojí aj výhra Tottenhamu (3,55), ktorý prehrával do polčasu na pôde Dortmundu. Skutočné šťastie však prišlo v Seville, kde očakával „Xko“. V prvom dejstve exceloval Liverpool 3:0 a tipér už takmer trhal tiket. Sevillistas sa ale nenechali zahanbiť, tromi trefami v druhej štyridsaťpäťmi­nútovke dorovnali stav a priniesli výhru 6 000 EUR! Treba tiež podotknúť, že tretí gól domáceho Pizarra prišiel až v samom závere!