Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Desiatka skončila, kráľom je Jarca!

6. december 2017  AKTUALIZOVANÉ

Futbalová desiatka je minulosťou. Záverečný hvizd novej súťaže pre najväčšiu tipérsku komunitu o ceny v hodnote 1 600 000 Netov prebehol 4. decembra. Komu sa v tipovaní futbalových zápasov darilo najlepšie? Absolútnym víťazom sa stal Jarca, ktorý tak získal odmenu 200 000 Netov!

Súťaž vypukla 23. októbra. Úloha bola pritom jednoduchá – stačilo tipovať, ako dopadne desať vybraných zápasov v stanovenej základnej hracej dobe v rámci jednej desiatky (1 = výhra domácich, 0 = remíza, 2 = výhra hostí). Túto výzvu nakoniec prijalo cez 20 tisíc hráčov!

Celkovo sa odohralo päť súťažných kôl. Každé z nich tvorili dve súťaže – Česko-Slovenská desiatka a Zahraničná desiatka. Najúspešnejší tipér daného kola sa mohol tešiť na 40 000 Netov a odmena vás neminula ani za kompletne trafenú desiatku (jej výška bola premenlivá v závislosti na úspešnosti súťažiacich, minimálne však 40 000 Netov; pokiaľ desiatku nikto v danom kole netrafil, navýšila sa v ďalšom kole odmena o 40 000 Netov).

V oboch prípadoch platilo, že pokiaľ sa urodilo viac výhercov, hlavná cena sa medzi nich rozdelila. K tomu došlo hneď na štarte – úvodnú Česko-Slovensku desiatku trafilo 205 tipérov (každý z nich si tak prišiel na 196 Netov), Zahraničnú desiatku dvaja hráči (20 000 Netov) a najúspešnejšími súťažiacimi kola boli traja tipéri (13 336 Netov).

Kompletnú Česko-Slovensku desiatku sa okrem prvého kola podarilo trafiť už len raz – v poslednom kole (každý zo siedmich úspešných tipérov zhrabol 22 860 Netov). Zahraničná desiatka bola trafená vždy okrem štvrtého kola.

Najväčší počet bodov zapísal Jarca (za každý správny tip ste získali bod do rebríčka). Užíva si tak predvianočnú nádielku vo výške 20 000 Netov. Čo ho vystrelilo na vrchol? Vyrovnanosť výkonov. Jarca totiž počas trvania súťaže nedokázal získať žiadnu ďalšiu odmenu. Inak povedané, netrafil žiadnu kompletnú desiatku a ani nemal najviac bodov v rámci niektorého z kôl. Vyrovnaný je aj celkový rebríček. Rozdiel medzi tipérom Jarca a 100. hráčom v poradí je iba šesť bodov.

Ďalšie štatistické zaujímavosti: Za Česko-Slovensku desiatku ste získavali v priemere viac bodov ako za Zahraničnú (5,3 ku 5,1), najviac súťažiacich hralo prvú Zahraničnú desiatku (16 926), najviac bodov ste získali v prvej Česko-Slovenskej desiatke (priemerný zisk sedem bodov na klienta) a naopak, najmenej bodov vo štvrtej Zahraničnej desiatke (priemerný zisk tri body na klienta). Priemer bodov na kolo je potom nasledujúci – 12,3 (1. kolo), 9,7 (2.), 11,5 (3.), 6,6 (4.) a 10,9 (5.).

Prečítané: 12 122x