• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Skórujte vo Futbalovej desiatke!

23. október 2017  SÚŤAŽ 

Nová súťaž Futbalová desiatka je v plnom prúde. Tipujte, ako skončia vybrané futbalové zápasy a popasujte sa o odmeny v hodnote 1 600 000 Netov! Súťaž prebieha výhradne na webe v termíne od 23. októbra do 4. decembra. Podmienka účasti? Jediná! Musíte mať doplnené osobné údaje a overenú totožnosť na svojom hernom účte. Bez tejto aktualizácie si súťaž nezahráte. Maximálne niekoľko hodín potom, ako budete mať overenú svoju totožnosť, môžete bez obmedzení tipovať.

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁFAQ

Tipy pre jednotlivé desiatky môžete odosielať (a ľubovoľne meniť) do začiatku úvodného zápasu danej desiatky. Termín pre odoslanie tipov do 4. kola Česko-Slovenskej desiatky je 24. 11. 17:30, pri Zahraničnej desiatke 25. 11. 15:30. Nasledujúce kolo bude možné tipovať po skončení predchádzajúcej desiatky.

Vaša úloha je jednoduchá. Stačí tipovať, ako dopadne desať vybraných zápasov v stanovenej základnej hracej dobe v rámci jednej desiatky (1 = výhra domácich, 0 = remíza, 2 = výhra hostí). Ale pozor – musíte vyplniť kompletnú desiatku, inak vám tipy nepôjdu odoslať. Za každý správny tip získavate do rebríčka bod. V súťaži nie je potrebné spĺňať žiadne limity.

Celkom sa odohrá päť súťažných kôl. Každé kolo tvoria dve desiatky – Česko-Slovenská a Zahraničná. V prvej desiatke tipujete výsledky vybraných desiatich zápasov z českej a slovenskej futbalovej ligy, v druhej desiatke potom výsledky vybraných desiatich duelov z najlepších európskych futbalových súťaží.

Ceny? Lákavé! Najúspešnejší tipér daného kola získa 40 000 Netov a odmena vás neminie ani za kompletne uhádnutú desiatku (jej výška bude premenlivá v závislosti od úspešnosti súťažiacich, minimálne však 40 000 Netov; pokiaľ desiatku nikto v danom kole netrafí, navýši sa v budúcom kole odmena o 40 000 Netov). V oboch prípadoch platí, že pokiaľ by sa urodilo viac výhercov, hlavná cena sa medzi týchto najlepších tipérov rozdelí. Tipujúci s najväčším súčtom dosiahnutých bodov za všetky súťažné kolá sa môže tešiť na 200 000 Netov.

Zapojiť sa môžete jednoducho. Stačí sa tu na webe prihlásiť, v sekcii súťaže kliknite na Futbalovú desiatku a odošlite svoje tipy. Na stránke súťaže nájdete okrem výsledkov aj bilanciu vašich tipov a počet Netov, ktoré ste vyhrali.

Desiatku je možné hrať iba na webe, v mobilnej aplikácii ju v sekcii súťaže nenájdete. Pokiaľ sa chcete dostať na súťažnú stránku cez mobilné zariadenie, musíte ísť cez prehliadač a prepnúť stránky Tipsportu na plný web. Potom sa stačí prihlásiť a ísť do sekcie súťaže.


Prečítané: 11 442x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Copyright © 2017 TIPSPORT SK, a.s.