• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Ide do tuhého. Odštartovalo play off!

9. september 2017  SÚŤAŽ 

Emócie gradujú, ďalší diel seriálu Tipcup sa v piatok 29. septembra prehupol do vyraďovacej časti. Dvojtýždňovú kvalifikáciu opanoval s výrazným náskokom tipér victorio, ktorý nazbieral skvelých 60 188 bodov. Berie tak odmenu 400 000 Netov! Na prvé miesto tipéra katapultoval tento parádny tiket. Pozornosť všetkých úspešných v kvalde teraz smeruje k play off. Kto ovládne Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní?

Obľúbená súťaž najväčšej tipérskej komunity beží od 15. septembra do 2. decembra. Výška dotácie? Viac ako 8 miliónov Netov! Celkový víťaz Majstrovstiev Česko-Slovenska v tipovaní zhrabne 1 000 000 Netov.

Do dramatických vyraďovacích súbojov jeden na jedného postúpilo 8 192 tipérov. Každý duel bude trvať 5 kalendárnych dní. Na skvelé odmeny sa môžu tešiť všetci účastníci play off. Limity stávok pre jednotlivé kolá vyraďovacej fázy sa budú postupne navyšovať tak, aby tipujúci mohol naplno preukázať svoje umenie.

A navyše, štyria najúspešnejší tipéri v kvalifikácii (victorio, lucerna, Kings99 a gogo71) a ďalší štyria v play off si zaistia priamy postup do decembrového Turnaja majstrov o atraktívny automobil BMW X6 a ďalšie hodnotné ceny.

A ako sa do Majstrovstiev Česko-Slovenska v tipovaní prihlásite? Pri zostavovaní tiketov stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket následne vsadiť.

Tipcup je prvý z blížiaceho sa tsunami súťaží. Tešiť sa môžete na Desiatku, maratón, tipovačky… Bude to nálož!


Prečítané: 7 273x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet