• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Zvládne Froome to, čo Anquetil s Hinaultom?

19. august 2017

Zatiaľ to dokázali len dvaja cyklisti. Vyhrať v jednom roku Tour de France aj Vueltu sa zdá aktuálne ako takmer nemožné. Zvládne to Chris Froome? Trikrát došiel v Španielsku celkovo druhý, ani raz ale túto Grand Tour neovládol. Nadviaže v tomto roku Brit na Anquetila s Hinaultom v kurze 1,70? Prvenstvo síce nebude obhajovať Nairo Quintana, aj tak sa ale v sobotu na štart postavila silná konkurencia. Nibali, Contador, Aru… Tipnete si na jedného z nich, alebo si z ponuky vyberiete iného favorita? KEKEREWE verí v triumf Rusa IInura Zakarina, ktorý v tomto roku došiel celkovo piaty na Gire. Skúsite to s jeho tiketom?

Vuelta

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Komu bude sedieť tohtoročný profil Vuelty? Whirtney si porovnal Nibaliho s Contadorom a je si istý, že Talian skončí v celkovej klasifikácii pred Španielom. Dôvodov našiel hneď niekoľko. Žralok z Messiny má podľa neho k dispozícii lepší tím, v jeho prospech hrá aj vek a tiež je lepší v zjazdoch. „Nibali je známy svojou technikou, zatiaľ čo Contador v posledných rokoch na každej veľkej akcii aspoň raz spadol,“ zmieňuje v analýze s kurzom 1,50.

Nezanedbateľný je podľa neho aj tohtoročný program oboch cyklistov. „Nibali štartoval na Gire a leto mal voľnejšie. Ako sám povedal, chce Vueltu vyhrať. Contador, ktorý išiel aj Tour de France, sa v Španielsku rozlúči so svojou skvelou kariérou,“ dodáva tipér. Necháte sa inšpirovať?


Prečítané: 242x

Kurzová ponuka:

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet