• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Tipovačka s Lavim a Ľubom. Zadarmo!

8. august 2017

Je tu ďalší diel výsledkovej veštiarne – Tipovačky! Teraz prvýkrát celkom zadarmo! Obľúbená súťaž najväčšej tipérskej komunity prebieha od 10. do 20. augusta. Každý deň sa hrá o bank 60 000 Netov a na odmenách dohromady rozdáme 3 200 000 Netov. Najúspešnejší tipér získa 400 000 Netov! Preskočíte v rebríčku Juliusa Lavického a Ľubomíra Moravčíka? Poďte hrať! Augustová Tipovačka je zadarmo. Oproti predchádzajúcim vydaniam nemusíte plniť žiadny limit!

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁ x NAJČASTEJŠIE O­TÁZKY

Trafíte viac správnych výsledkov ako hviezda populárneho seriálu Vyšehrad „Lavi“ a bývalý reprezentant s prezývkou „Ľubo“? Ako dopadne súboj herca Jakuba Štáfka s dvojnásobným majstrom Škótska s Celticom (2001 a 2002) a najlepším futbalistom Československa (1992), neskôr aj Slovenska (2001)?

Ohúrte najväčšiu tipérsku komunitu. Tipujte presné skóre vybraných futbalových duelov a zabojujte o lákavé ceny. Odmeníme 1 000 najlepších tipérov! Hrá sa výhradne na webe, kde uvidíte aktuálne poradie všetkých súťažiacich aj výsledky minulých kôl. Vrátane bilancie Juliusa Lavického (s nickom Laviii10 ) a Ľubomíra Moravčíka (moravciklubo).

Podmienka účasti v augustovej Tipovačke? Žiadna. Súťaž je úplne zadarmo, nie je potrebné spĺňať každodenný limit vkladov. Do Tipovačky sa ani nemusíte nikde prihlasovať a môžete natipovať na všetky kolá dopredu. Svoju súťažnú stránku nájdete na webe po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE a tiež v súkromnej správe vo svojom užívateľskom konte. Doposiaľ neregistrovaní klienti si súťažnú stránku môžu iba prezrieť (tipovať nemôžu).

Celkovo sa odohrá 10 kôl. V každom budete tipovať päť zápasov a zároveň hrať o podiel z banku 60 000 Netov. Ten bude vyplatený súťažiacemu, ktorý v danom hracom dni kola dosiahne najvyšší počet bodov. V prípade, že v danom hracom kole získa najvyšší počet bodov viac tipérov, bude bank rozdelený vždy rovným dielom medzi týchto tipérov. Za uhádnutý výsledok stretnutia získate 10 bodov, za trafenú príležitosť vrátane gólového rozdielu v základnej hracej dobe 6 bodov/bez gólového rozdielu 4 body a za počet strelených gólov v zápase beriete 2 body.

Úvodné kolo vypuklo 10. augusta (čo deň, to jedno kolo). Tipovať výsledky zápasov môžete vždy do polnoci deň vopred, ako sa dané zápasy odohrajú. To, ako ste dopadli, sa dozviete približne do hodiny po skončení daného duelu na súťažnej stránke.

Prihrajte si čo najväčšiu výhru!


Prečítané: 8 747x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet