• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

El Clásico: Taktická bitka alebo ofenzívna šou?

20. apríl 2017

Nedeľný večer bude patriť legendárnemu El Clásicu! Real aj Barcelona majú za sebou náročné vystúpenia v Lige majstrov. Madridčania idú ďalej, Katalánci sa s milionárskou súťažou lúčia. Prvé vzájomné stretnutie odvekých rivalov sa na Camp Nou skončilo nerozhodne 1:1. Ako dopadne jarná odveta? Pomôže Bielemu baletu výhoda domáceho prostredia? Vychutnajte si najsledovanejšie klubové derby v priamom prenose na TV Tipsport a skórujte v akčnej súťaži v LIVE stávkach!

Stratég vitis7 by sa nehneval, keby sa predchádzajúci výsledok zopakoval. „Toto je súboj o všetko. Nikto nebude chcieť urobiť chybu, ktorá by mohla mať fatálne následky, preto verím obranám oboch tímov,“ napísal v analýze a tipuje maximálne dve trefy v kurze 3,00. Súhlasíte s ním?

Bude sa v exkluzívnom súboji radovať Ronaldo alebo Messi? Borec nedved23 sa už nemohol dočkať futbalového sviatku, vytiahol vešteckú guľu a úpenlivo hľadel. Na čo prišiel pri svojom bádaní? V El Clásicu uvidíme 5 gólov a vyhrá Barcelona. Výsledok? Všetky góly padnú do siete Pusiniek v magickom kurze 138,00! Tiež veríte Kataláncom?

TV TIPSPORT + Súťaže v LIVE stávkach: Real Madrid – FC Barcelona (nedeľa 20:45)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.


Prečítané: 848x

Kurzová ponuka:

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet