• AKU
Na tikete č.1 nebola dosiaľ vybraná žiadna stávka. Príležitosť pridajte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
Upozornenie
Vážení klienti, všetky Vaše žiadosti na overenie totožnosti a zdroja financovania sme zaznamenali. Nakoľko evidujeme obrovský záujem zo strany všetkých tipujúcich o overenie, prosíme Vás o trpezlivosť pri spracovávaní Vami zaslaných žiadostí. Zdržanie pri spracovávaní nemá žiadny vplyv na funkcionalitu Vášho hráčskeho účtu a môžete ho aj naďalej využívať v plnom rozsahu. Ďakujeme za porozumenie. TIPSPORT SK, a.s., email: totoznost@tipsport.sk, tel.: +421 41 505 94 32.
Zatvoriť

El Clásico: Taktická bitka alebo ofenzívna šou?

20. apríl 2017

Nedeľný večer bude patriť legendárnemu El Clásicu! Real aj Barcelona majú za sebou náročné vystúpenia v Lige majstrov. Madridčania idú ďalej, Katalánci sa s milionárskou súťažou lúčia. Prvé vzájomné stretnutie odvekých rivalov sa na Camp Nou skončilo nerozhodne 1:1. Ako dopadne jarná odveta? Pomôže Bielemu baletu výhoda domáceho prostredia? Vychutnajte si najsledovanejšie klubové derby v priamom prenose na TV Tipsport a skórujte v akčnej súťaži v LIVE stávkach!

Stratég vitis7 by sa nehneval, keby sa predchádzajúci výsledok zopakoval. „Toto je súboj o všetko. Nikto nebude chcieť urobiť chybu, ktorá by mohla mať fatálne následky, preto verím obranám oboch tímov,“ napísal v analýze a tipuje maximálne dve trefy v kurze 3,00. Súhlasíte s ním?

Bude sa v exkluzívnom súboji radovať Ronaldo alebo Messi? Borec nedved23 sa už nemohol dočkať futbalového sviatku, vytiahol vešteckú guľu a úpenlivo hľadel. Na čo prišiel pri svojom bádaní? V El Clásicu uvidíme 5 gólov a vyhrá Barcelona. Výsledok? Všetky góly padnú do siete Pusiniek v magickom kurze 138,00! Tiež veríte Kataláncom?

TV TIPSPORT + LIVE STÁVKY: Real Madrid – FC Barcelona (nedeľa 20:45)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.


Real Madrid-FC Barcelona  +27
1 10 0 02 2
2.181.403.801.733.13

Kurzová ponuka:

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Copyright © 2017 TIPSPORT SK, a.s.