• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Vylepšený Kombinátor!

19. apríl 2017

Využívate druh stávky KOMBI? Pokiaľ áno, máme pre vás skvelú správu. Kombinátor sme vylepšili o novú funkciu, ktorá vám tipovanie uľahčí a hlavne urýchli. Veríme, že s ňou budete spokojní. Novinka platí výhradne pre web.

Pre jednotlivé typy kombinácií na tikete KOMBI si môžete určiť rôznu výšku vkladu. Celkový vklad na Kombinátor sa potom zistí vynásobením počtu vytvorených stávok a vkladov na jednu stávku. To platilo a platí aj naďalej.

Po novom však pridávame variant s opačným postupom. Najskôr určíte celkový vklad a vklady na jednu stávku sa automaticky rozpočítajú podľa nastavených kombinácií.

Príklad

Chcete si vsadiť Kombinátor za 50 EUR. Ani o cent viac, ani o cent menej. Ako na to? Nie je nič jednoduchšie. Napíšte sumu 50 EUR do políčka „Celkový vklad“. V prípade zaškrtnutých stávok typu 2 AKU a 3 AKU sa v zostavovači automaticky vyplní suma 12,50 EUR a 12,50 EUR.

Výšku celkového vkladu a vkladov v daných rozpisoch môžete rôzne meniť. Políčka ide zároveň zamykať a odomykať (pomocou ikonky zámku) – podľa toho, aký vklad sa (ne)má automaticky dopočítavať.

Pokiaľ nastane situácia, že jednotlivé vklady presiahnu vami zvolenú sumu 50 EUR (celkový vklad) alebo naopak budú nedostačujúce, zobrazí sa vám nápoveda s možnosťami ďalšieho postupu.

Už ste novinku vyskúšali? Podeľte sa o svoje skúsenosti v diskusii.


Prečítané: 2 379x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet