• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Hokejová trojka: Je tu finále!

10. marec 2017  AKTUALIZOVANÉ 

Počas štvrťfinále a semifinále play off Tipsport extraligy sme v súťaži Hokejová trojka spolu rozdali 1 380 000 Netov! V posledných štyroch kolách bola priemerná výhra na klienta v jednom hracom dni 15 000 Netov. Najskôr sa odmena 60 000 Netov rozdelila medzi desať úspešných súťažiacich, v ďalšom kole zhrabol celý podiel Pudis30, v predposlednom hracom dni semifinále boli iba traja výhercovia a v záverečnom dni si 60 000 Netov medzi seba rozdelili holly6 a Lindros888.

PRAVIDLÁ x FAQ

Vo vojne o Masarykov pohár nás čaká modro-biely súboj „Bílí Tygři" vs. Kometa. Brno postúpilo do finále cez silnú Spartu a Hradec Králové, ktorý bol mnohými pasovaný do role čierneho koňa.

Kometa ťaží v play off predovšetkým z veľmi dobrých výkonov brankára Marka Čiliaka a produktívnych obrancov. Najlepšími strelcami Brna sú vo vyraďovacej časti Vojtěch Němec a mladučký Martin Nečas. Takmer o tretinu gólov Komety v play off sa postarala defenzíva.

Víťaz základnej časti z Liberca sa do finále prehrýzol cez indiánov z Plzne a pirátov z Chomutova. Behom týchto sérií dokázal svojim súperom nastrieľať 39 gólov. Najproduktívnejším strelcom Liberca sú Dominik Lakatoš, Jakub Valský a Milan Bartovič. Liberec sa spolieha na potenciu útočníkov (obrovský rozdiel oproti Brnu). Hráči z obranných radov obhájcu titulu totiž nezaznamenali ani desatinu gólov celkovej produkcie tímu.

Oba dva kluby sa pohybujú okolo troch strelených gólov na zápas. Očakávate ofenzívne ladené bitky? Alebo pôjde o opatrné a bojovné stretnutia, kde rozhodnú tie najmenšie detaily?

Prvý finálový zápas si spestrite so súťažou v LIVE stávkach o 100 000 Netov!

Informácie o súťaži

Tipsport extraliga vrcholí vyraďovacou časťou. V stredu vypukne vojna o postup do finále! Tušíte, ktorí hráči v sériách Hradec Králové – Brno a Liberec – Chomutov gólovo zaúradujú? Hrajte súťaž Hokejová trojka! Tipujte strelcov v zápasoch play off a pobite sa každý hrací deň o 60 000 Netov! Súťaž prebieha výhradne na webe v termíne od 13. marca do 26. apríla. Účasť je zadarmo! Stačí byť registrovaným užívateľom internetového tipovania. Súťaže sa nemôžu zúčastniť tipéri registrovaní v režime „dočasného konta“.

Vaša úloha bude jednoduchá. V hracie dni play off českej hokejovej Tipsport extraligy vyberiete troch hráčov, ktorí dajú gól. Pokiaľ v danom hracom dni trafíte najviac strelcov, získate zmienených 60 000 Netov. V prípade, že najlepší výsledok zaznamená viac súťažiacich, výhru si medzi sebou rozdelia. Na každý hrací deň budete môcť zostaviť novú trojicu a meniť ju ľubovoľne až do začiatku prvého zápasu daného hracieho dňa.

Ako sa do súťaže prihlásite? Nie je nič jednoduchšie! Stačí sa tu na webe prihlásiť, v sekcii SÚŤAŽE kliknite na Hokejovú trojku a odošlite svoje tipy. Pokiaľ bude vypísaných viac hracích dní, môžete ich natipovať dopredu. Svoju bilanciu (minulé tipy, trafených strelcov a počet Netov, ktoré ste vyhrali) uvidíte na stránke súťaže.

Hokejová trojka sa skladá z troch kôl – štvrťfinále (od 13. 3. do 26. 3.), semifinále (od 29. 3. do 11. 4.) a finále vyraďovacej časti českej hokejovej Tipsport extraligy (od 14. 4. do 26. 4.). Každé súťažné kolo bude obsahovať niekoľko hracích dní – prvé a druhé kolo maximálne štrnásť, tretie nanajvýš sedem. Na odmenách tak v prvom a druhom kole rozdáme až 840 000 Netov, v treťom 420 000 Netov. Celkom je teda v hre až 2 100 000 Netov!


Prečítané: 9 046x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet