• AKU
Na tikete č.1 nebola dosiaľ vybraná žiadna stávka. Príležitosť pridajte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Hokejová trojka: Rekordný počet výhercov!

10. marec 2017  AKTUALIZOVANÉ 

Štvrťfi­nálové súboje play off Tipsport extraligy bežia na plné obrátky a s nimi aj naša komunitná súťaž – tipovanie hokejových strelcov. Prekvapivo najrýchlejšie skončila vyraďovacia časť pre Spartu. Kometa Pražanom nedovolila získať ani jedno víťazstvo! A ako vyzerajú ostatné série?

PRAVIDLÁ x FAQ

Medzi Libercom a Plzňou je zatiaľ základným pilierom k triumfu domáce prostredie. Naopak v rámci zápolenia Třinec vs. Chomutov doposiaľ domáci tím chuť úspechu ešte nepoznal.

Podarí sa niektorému z mužstiev prelomiť doterajší trend v týchto sériach?

Naposledy sme písali o tom, že obavy klientov z malých výhier sa nenaplnili. Tentokrát je všetko inak. Aktuálne posledný (7.) hrací deň sa stal v súťaži Hokejová trojka rekordným.

Na odmenu si siahlo neuveriteľných 687 výhercov (každý z nich si odniesol 88 Netov). Avšak – nedá sa predpokladať, že by sa nízke výhry pravidelne opakovali. Obzvlášť v semifinále a finále, kde už bude vždy iba jeden zápas v jednotlivých hracích dňoch.

Informácie o súťaži

Tipsport extraliga vrcholí vyraďovacou časťou. Tušíte, ktorí hráči budú v bojoch o titul gólovo úradovať? Hrajte novú súťaž Hokejová trojka!

Tipujte strelcov v zápasoch štvrťfinále, semifinále a finále play off a pobite sa každý hrací deň o 60 000 Netov! Súťaž prebehne výhradne na webe v termíne od 13. marca do 26. apríla. Účasť je zadarmo! Stačí byť registrovaným užívateľom internetového tipovania.

Vaša úloha bude jednoduchá. V hracie dni play off českej hokejovej Tipsport extraligy vyberiete troch hráčov, ktorí dajú gól. Pokiaľ v danom hracom dni trafíte najviac strelcov, získate zmienených 60 000 Netov.

V prípade, že najlepší výsledok zaznamená viac súťažiacich, výhru si medzi sebou rozdelia. Na každý hrací deň budete môcť zostaviť novú trojicu a meniť ju ľubovoľne až do začiatku prvého zápasu daného hracieho dňa.

Ako sa do súťaže prihlásite? Nie je nič jednoduchšie! Stačí sa tu na webe prihlásiť, v sekcii SÚŤAŽE kliknite na Hokejovú trojku a odošlite svoje tipy. Pokiaľ bude vypísaných viac hracích dní, môžete ich natipovať dopredu. Svoju bilanciu (minulé tipy, trafených strelcov a počet Netov, ktoré ste vyhrali) uvidíte na stránke súťaže.

Hokejová trojka sa skladá z troch kôl – štvrťfinále (od 13. 3. do 26. 3.), semifinále (od 29. 3. do 11. 4.) a finále vyraďovacej časti českej hokejovej Tipsport extraligy (od 14. 4. do 26. 4.). Každé súťažné kolo bude obsahovať niekoľko hracích dní – prvé a druhé kolo maximálne štrnásť, tretie nanajvýš sedem. Na odmenách tak v prvom a druhom kole rozdáme až 840 000 Netov, v treťom 420 000 Netov. Celkom je teda v hre až 2 100 000 Netov!


Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, prihláste sa.
Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Copyright © 2017 TIPSPORT SK, a.s.