• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

ZLATÁ PRILBA TIPSPORT LIGY – Popradský hetrik?

5. február 2017

Gól z vlastného pásma, sólo cez celé klzisko, Nagyove repete, či parádna rana od modrej – aj to priniesli najkrajšie januárové góly Tipsport Ligy. O popradský hetrik v Zlatej prilbe Tipsport Ligy sa pobije Peter Lichanec, už tretiu nomináciu v rade sa bude snažiť premeniť na premiérovú výhru najlepší strelec súťaže i najproduktívnejší hráč, Košičan Ladislav Nagy.

Krásne sólo spoza vlastnej bránky premenil aj s trochou šťastia na gól Zvolenčan Daniel Krejčí. Až dvojnásobné zastúpenie majú tentoraz Liptáci.

Rázne vyhodenie Ondreja Burzalu skončilo až za chrbtom brankára Trenčína, Larsa Voldena. Ten sa obzeral aj po efektnej rybičke iného Liptáka, Martina Kriška.

Ranou ako z dela vymietol šibenicu Tomekovej žilinskej bránky Popradčan Peter Lichanec, Ladislav Nagy sa prezentoval drzým prienikom po krídle a rutinným zakončením.

Hlasovanie fanúšikov prebieha na hokejportal.sk/zla­taprilba až do 20. februára. Jeho víťaz bude celý marec hrať v Zlatej prilbe a bude jedným z kandidátom na celosezónne ocenenie – trofej Zlatá prilba Tipsport ligy, vytvorenú sochárkou Mirou Podmanickou. 

Nominácie na najkrajší gól januára

Ondrej Burzala (MHk 32 Liptovský Mikuláš) VIDEO

Daniel Krejčí (MHk Zvolen) VIDEO

Ladislav Nagy (HC Košice) VIDEO

Peter Lichanec (HK Poprad) VIDEO

Martin Kriška (MHK32 Liptovský Mikuláš) VIDEO

Prečítané: 7x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet