• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Biatlonová Šestka: Získajte posledné Nety!

2. február 2017  AKTUALIZOVANÉ 

Vytrva­lostné preteky majú v biatlone dlhú tradíciu. Na svetových šampionátoch sa jazdia už päťdesiat deväť rokov. Na ženy, ktoré sa v Hochfilzene postavia na štart v stredu, čaká pätnásť kilometrov na bežkách a štyri strelecké položky. Muži prídu na rad vo štvrtok, absolvujú dvadsať kilometrov a na terče budú páliť taktiež štyrikrát. V týchto pretekoch je každá chyba mimoriadne drahá, pretože znamená minútu navyše k výslednému bežeckému času. Komu sa bude dariť najlepšie? Tipujte opäť zadarmo poradie na prvých šiestich miestach a vyhrávajte Nety!


PRAVIDLÁ x FAQ

V Hochfilzene je na programe celkom jedenásť pretekov a v každom z nich môžete vyhrať až 400 000 Netov. Stačí natipovať, ktoré biatlonistky a biatlonisti dôjdu na prvých šiestich miestach. Borec, ktorý ich trafí najviac v TOP6 bez ohľadu na poradie, získa 200 000 Netov.

Rovnaká odmena čaká aj na tipéra, ktorý uhádne všetkých šesť pretekárov, ktorí dôjdu v TOP6 aj s presným poradím. Pokiaľ najlepší výsledok v oboch prípadoch zaznamená viac hráčov, výhru si rozdelia medzi sebou.

Ako sa do súťaže prihlásiť? Nie je nič jednoduchšie! Stačí sa prihlásiť do svojho hráčskeho účtu a potom v sekcii súťaže kliknúť na Biatlonovú Šestku.

Oproti poslednej Biatlonovej Šestke je šanca na výhru ešte väčšia, pretože v pláne MS samozrejme nemôžu chýbať štafetové preteky.

Pošlete na vrchol iba preverené hviezdy alebo vyskúšate aj nejaké prekvapenie?

Všetky preteky môžete tipovať s predstihom a svoj výber potom ľubovolne upravovať až do štartu. Mierte presne a ukážte ostatným tipérom, ako sa vyznáte v biatlone!

Prečítané: 14x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet