• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Neman v 1. polčase sieť nerozvlní, zamýšľa sa Jerzy88

26. marca 2020

Bieloruská najvyššia futbalová liga aj napriek ťažkej situácii vo svete pokračuje svojim 2. kolom. V ňom sa stretne Neman Grodno a Vitebsk. V minulom ročníku sa Neman umiestnil v strede tabuľky, naopak hostia z Vitebsku mali šťastie, len o jeden bod unikli baráži o udržanie sa v elitnej špičke. Tentoraz ale obaja začínajú s pomerne čistým štítom. Do nového ročníka vstúpil lepšie Vitebsk, ktorý porazil Gorodeju (1:0), Neman podľahol Islochu Minsk zhodne 1:0. Tipér Jerzy88 sa spolieha, že domáci sa v prvom polčase nepresadia s kurzom 1,54. Nechajte sa inšpirovať, pozrite sa zápas na TV Tipsport a zabavte sa aj v live tipovaní!


TV TIPSPORT + LIVE TIPOVANIE: Neman Grodno – Vitebsk (nedeľa, 17:00)

Zdieľajte analýzy, tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Rozhodol som sa pre stávku, že Neman Grodno sa v prvom polčase nepresadí. Keď sa pozriem na predchádzajúce zápasy Nemanu, tak by nám stávka, že gól v prvom polčase nedajú, vyšla 6× z jeho posledných 8 zápasov (vrátane priateľských) = 75 %. Za zmienku stojí aj štatistika, ktorá hovorí, že hneď 5× bola v týchto 8 zápasoch bezgólová remíza v prvom polčase. Ďalej treba spomenúť, že Vitebsk nedostal gól v prvom polčase v prechádzajúcich 3 zápasoch a v prvom polčase inkasoval iba jedenkrát v posledných 6 stretnutiach = 83%,“ rozanalyzoval kurzovú príležitosť Jerzy88.

Tiež predpokladáte, že Neman sa v prvom polčase na domácom štadióne z presného zásahu tešiť nebude? Ponuka príležitostí pri zápasoch bieloruskej ligy bola rozšírená okrem iných udalostí aj o počet rohov.


Foto: Profimedia.cz

Prečítané: 111x

Kurzová ponuka:

Komentáre k článku