• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Prehľad: Čo zmenil koronavírus?

13. marca 2020   AKTUALIZOVANÉ 

Na svet športu, rovnako ako na ďalšie oblasti ľudského života, veľmi silno dopadla pandémia koronavírusu. Rušenie športových udalostí samozrejme obmedzuje aj našu ponuku, ale nijako sa nedotkne fungovania internetového tipovania ako takého. Podrobnosti k jednotlivým situáciám nájdete nižšie.

Tipéri z najväčšej komunity, buďte trpezliví a zodpovední, v tejto neľahkej dobe. Správajte sa tak, aby ste neohrozovali seba a ani ostatných. Noste rúšky a dodržujte prosím všetky ďalšie opatrenia a doporučenia. Rovnako to robíme aj my, zamestnanci skupiny Tipsport.

Ponuku športových stávok budeme pre najširšiu komunitu tipérov pripravovať aj naďalej v najširšom možnom rozsahu. Teda v takom, ako nám situácia vo svete športu umožní. Náš web každopádne zostáva otvorený 24 hodín denne. Kde sa ale situácia veľmi zmenila, sú pobočky.

Od 14.3. 2020 až do odvolania sú všetky naše pobočky zatvorené. Zámerom je ochrana zdravia našich zákazníkov a zamestnancov.

Dotácie a výbery

Kedže sú pobočky zatvorené, k dotáciám a výberom Vám odporúčame využiť online cestu. Prihláste sa na svoj účet a všetky informácie k ďalším spôsobom dotácií a výberov nájdete v sekcii Vklady/výplaty.

Pre výber hotovosti z herného účtu Vám odporúčame prevod prostredníctvom bankového účtu. Čo sa týka pre výplaty výhry tiketu podaného na pobočke je lehota 30 kalendárnych dní. Vzhľadom na aktuálnu situáciu možného šírenia vírusu však budeme túto tému riešiť a čokoľvek sa bude v súvislosti s výplatou tiketov na pobočkách meniť, budeme Vás o tom okamžite informovať.

Úprava komunitných súťaží

V dôsledku aktuálnej situácie sme pristúpili ku zmenám pri obľúbených Súťažiach najväčšej komunity tipérov. Tipliga sa v apríli hrať nebude, štart Jarného Tipcupu je s otáznikom a pri Pyramíde sme predĺžili dobu dokončenia z 30 na 60 dní. Pozastavená bola aj tipovacia súťaž k 1. českej futbalovej lige. Kompletný prehľad nájdete tu.

Prechod na online tipovanie

Je možné, že náš web používate len ako informačný kanál a tipujete výhradne na pobočkách. Ak ste pri svojej registrácii uviedli email, prihlasovacie údaje k online hernému účtu môžete získať cez voľbu Zabudnuté heslo.

Pokiaľ ste pri registrácii nezadali svoj email, pre prístupové údaje kontaktujte, prosím, našu zákaznícku podporu, pomôže Vám s prihlasovacími údajmi. To isté sa samozrejme týka akejkoľvek neštandardnej situácie, ktorá by mohla pri snahe aktivovať herný účet nastať.

Vyskúšajte nové výzvy

Nepríjemnú situáciu je možné vnímať aj ako určitú výzvu, ako sa pri tipovaní zoznámiť s novými športami alebo odvetviami. So svojimi tiketmi môžete navštíviť rôzne exotické miesta. Naďalej sú v ponuke ešporty, ktoré sa hrajú online a sú jedným z možných fenoménov blízkej budúcnosti. Využiť môžete samozrejme aj ďalšie produkty skupiny Tipsport. Otvorené zostáva aj naše Kasíno Tipsport.

Prečítané: 5 065x

Komentáre k článku