• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Tipovačka s Tomášom Kopeckým a Radkom Dudom!

25. novembra 2019

Je tu ďalšia hokejová tipovačka. Hrajte o Nety, vstupenky na MS do 20 rokov a reprezentačné dresy! Cena pre víťaza? 600 000 Netov! V každom kole naviac zabojujete o podiel z banku 100 000 Netov. Súťaž, ktorej podstata spočíva v tipovaní výsledkov vybraných hokejových zápasov, je úplne zadarmo a prebehne od 29. novembra do 8. decembra (s tým, že úvodných päť kôl je možné natipovať už teraz). Svojou účasťou ju naviac ozdobia Radek Duda a Tomáš Kopecký! Ktorý z vás sa predvedie? Na odmenách rozdáme ceny v hodnote viac ako 54 000 EUR!


PRAVIDLÁ x FAQ

Podmienka účasti v tipovačke nie je žiadna. Stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte na Slovensku, v Česku alebo v Chanci.

Odmeníme 10 000 najlepších tipérov. Najúspešnejší súťažiaci berie 600 000 Netov, porazený finalista získa 200 000 Netov a tretí v poradí 120 000 Netov.

Desať najlepšie umiestnených hráčov z Česka a 10 najúspešnejších zo Slovenska dostane tiež lístky na juniorský hokejový šampionát v Ostrave a Třinci. Každý z nich dostane dve vstupenky. TOP 250 súťažiacich z Česka a TOP 100 zo Slovenska sa naviac môže tešiť na dres českej, respektíve slovenskej reprezentácie.

Súťaž prebieha výhradne na webe, kde uvidíte aktuálne poradie všetkých súťažiacich a tiež výsledky minulých kôl. Vrátane bilancie Tomáša Kopeckého (s nickom TomasKopecky), dvojnásobného víťaza Stanley Cupu a Radka Dudy (DudaRadek), bývalého útočníka Slavie alebo Chomutova a momentálne člena útoku Benátok nad Jizerou.

Tipovačka sa skladá z 10 hracích kôl. V každom budete tipovať presné skóre piatich zápasov z Tipsport extraligy, Tipsport Ligy, NHL, KHL (a občas aj inej európskej súťaže) a zároveň hrať o podiel z banku 100 000 Netov. Ten bude rozdelený vždy rovnakým dielom medzi všetkých tipujúcich, ktorí v danom kole získajú najviac bodov.

Za uhádnutý presný výsledok zápasu dostanete 10 bodov, 6 bodov beriete za uhádnutú remízu (ale nie presné skóre), príležitosť vrátane gólového rozdielu alebo príležitosť + presný počet gólov. Pokiaľ trafíte víťaza duelu bez gólového rozdielu alebo bez presného počtu gólov, máte 4 body. A nakoniec – v prípade, že uhádnete presný počet gólov v zápase (ale nie príležitosť), získate dva body.

Príklad: Zápas v základnej hracej dobe skončil 4:1. Kto koľko bodov získa?

10 – získa súťažiaci, ktorý tipoval presný výsledok 4:1
6 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 3:0, 5:2, 6:3, 3:2 apod.
4 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 5:1, 3:1, 1:0, 2:1 apod.
2 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 2:3, 1:4, 0:5 apod.
0 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 0:2, 1:3, 1:5 apod.

Tipovať do súťaže môžete už teraz, a to na prvých päť kôl. 1. kolo sa uskutoční 29.11. Tipy je možné ľubovoľne meniť do začiatku jednotlivých zápasov daného kola.

Súťažnú stránku nájdete po prihlásení do herného účtu v záložke SÚŤAŽE (a to aj v natívnej aplikácií v sekcii MÔŽEM HRAŤ).

Prečítané: 10 937x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet