• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Karty po starom alebo nové fórum pre iOS

20. novembra 2019

Pripravili sme pre vás niekoľko noviniek. Napríklad sa už nezapočítavajú žlté karty pre trénerov udeľované počas futbalových zápasov. Drobné zmeny sa udiali aj v príležitostiach pri spôsobe výhry pri bojových športoch a užívatelia mobilných aplikácií s operačným systémom iOS dostali nové fórum s množstvom ďalších vychytávok alebo tenisového pavúka.


Karty? Pekne po starom!

Žltá karta pre trénera, prípadne pre ďalšie osoby z realizačného tímu, sa už nezarátava pri vyhodnocovaní stávok do počtu kariet v zápase. Podstatné tak znovu sú len karty udelené futbalistom.

Víťaz a spôsob výhry po novom

Na vaše želanie sme upravili víťaza a spôsob výhry pri bojových športoch. Teraz je možné tipovať na tri spôsoby víťazstva pri konkrétnych bojovníkoch: KO, TKO alebo diskvalifikácia. Ďalším spôsobom je výhra vzdaním sa súpera a posledným výhra na body alebo technickým rozhodnutím.

iOS hlási nové fórum

Nová verzia aplikácie pre operačné systémy s logom jablka ponúka modernejší dizajn fóra, a to pri predzápasovom, tak aj pri live tipovaní. Redizajn priniesol množstvo noviniek. Odteraz môžete komentovať články, blogy i analýzy. Zároveň je možné reagovať na komentáre na live fóre, ktoré je po novom na prehľade live. Majitelia produktov Apple sa taktiež dočkali tematických fór.

V hlavnom fóre určite oceníte možnosť vyfiltrovať si len tikety, analýzy alebo komentáre. Zaujímavou novinkou je taktiež funkčnosť pri komentároch. Okrem klasickej odpovede môžete pri jednotlivých príspevkoch využiť: Poslať správu, Ignorovať užívateľa alebo Nahlásiť príspevok. Naviac sme výrazne rozšírili možnosť zdieľania pri tiketoch, blogoch alebo analýzach.

iOS sa ako prvá mobilná platforma dočkala tenisového pavúka, a to ako v sekcii Kurzy (predzápasové stávky), tak v sekcii Výsledky. Pokiaľ bude pre daný turnaj k dispozícii, nájdete ho v záložke Pavúk vo výpise zápasov. Uvidíte v ňom i aktualizované live kurzy, ktoré môžete pridávať na tiket.

Drobné zmeny zaregistrujú aj užívatelia operačného systému Android. Tu sme sa zamerali na zobrazovanie kurzovej ponuky v prípade použitia časového filtra „Dnes“ a tiež sme upravili indikáciu zostavovača tiketu, pokiaľ sa pridá, alebo odoberie stávková príležitosť.


Prečítané: 1 054x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet