• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Zabojujte o viac ako 8 miliónov Netov v Tipcupe!

2. septembra 2019   SÚŤAŽ 

Začína sa posledný diel seriálu Tipcup pred finálovým Turnajom majstrov. Zahrajte si na Majstrovstvách Česko-Slovenska v tipovaní! Obľúbená súťaž najväčšej tipérskej komunity bude prebiehať od 6. septembra do 31. októbra. Výška dotácie? Viac než 8 miliónov Netov! Na odmenu si siahnu všetci súťažiaci, ktorí si poradia s nástrahami kvalifikácie. Tá sa rozbehne už tento piatok. Celkový víťaz Majstrovstiev Česko-Slovenska v tipovaní zinkasuje 1 000 000 Netov!

Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní

Súťaž sa hrá výhradne na webe a pre účasť v nej stačí byť riadne zaregistrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte na Slovensku, v Česku alebo v Chanci.

Do vyraďovacích bojov Majstrovstiev Česko-Slovenska v tipovaní postúpi oproti predchádzajúcim Tipcupom dvojnásobný počet tipérov – 16 384. Denným limitom v kvalifikácii sú 2 €. Tipcupu sa tak môže zúčastniť naozaj každý. Víťaz kvalifikácie získa 80 000 Netov!

Na skvelé odmeny sa môžu tešiť všetci účastníci play-off. To vyvrcholí 31. októbra. Limity stávok pre jednotlivé kolá vyraďovacej fázy sa budú postupne navyšovať tak, aby tipér mohol naplno ukázať, čo má v sebe.

Ako sa do medzinárodnej súťaže prihlásiť? Pri zostavovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket uzatvoriť. Záleží iba na vás, aké tikety do súťaže podáte. Nezabudnite, že do TC môžete zaradiť aj live tikety. Jediné obmedzenie spočíva v spomínanom maximálnom dennom limite vkladov.

Tiket zaradený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov, ktorý sa rovná potenciálnej výhre v EUR vynásobenej koeficientom 25. Do hodnotenia sa zarátajú iba výherné tikety tipéra, ktorému sa spočítajú výhry v EUR na tiketoch zaradených do Tipcupu a vyjadria sa bodmi, a to prenásobením koeficientom 25 (body získané na tiketoch zložených z viacerých stávok, napr. typu Kombinátor, sa vypočítajú z výhier dosiahnutých na jednotlivých stávkach tohto tiketu).

Zapojením sa do Tipcupu súťažiaci dáva súhlas s podmienkami, ktoré sú k dispozícii tu.

Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní sú zároveň poslednou možnosťou, ako cez Tipcupy zabojovať o vstupenku do tohtoročného Turnaja majstrov. Do neho sa prebojuje 2 064 najlepších z celoročného rebríčka Tipcupov (k 1. 11. 2019) plus 2 032 tipérov z Tipligy (k 1. 11. 2019). Víťaz tohtoročného Turnaja majstrov odíde v novom Volkswagene Arteon a navyše získa 400 000 Netov!

Prečítané: 8 337x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet