• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Rozšírenie hokejovej a tenisovej ponuky plus ďalšie novinky

28. augusta 2019

Neustále rozširovanie ponuky je pre nás jednou z dôležitých úloh na ceste k vašej spokojnosti. Môžete sa tak tešiť na nové príležitosti u hokeja a tenisu. Drobnej, no viditeľnej zmeny sa dočkali live stávky. Tematické fóra pre vás spúšťame aj na mobilnom webe a u súťaží v live stávkach môžete poslať do hry viac, než je aktuálna výška banku.

Hokejová aj tenisová ponuka sa opäť rozširuje

Nová hokejová sezóna sa nezadržateľne blíži a pripravujú sa na ňu nie len tipéri, ale aj bookmakeri. Tí prichystali hneď niekoľko zaujímavých noviniek. V predzápasovej ponuke sa objavia populárne stávky na dvojitú šancu. K úspechu tak bude stačiť, ak daný tím vyhrá prvú tretinu alebo celý zápas. A zmeny sa dotknú aj live stávok. V ponuke sa objavia stávky na príležitosť, že oba tímy dajú x a viac gólov v danej tretine a taktiež výsledok zápasu a počet gólov.

Viac príležitostí odteraz nájdete aj u tenisov. Obľúbené stávky na počet vyhraných setov viac než 0,5 a viac než 1,5 teraz doplnia aj undery. Teda možnosti menej než 0,5 a menej než 1,5. Tieto príležitosti oceníte predovšetkým v zápasoch hraných na tri víťazné sety. Ak napríklad veríte, že v dueli Djokovič vs. Federer vyhrá Srb 3:0 alebo 3:1 na sety, tak namiesto dvoch tipov na presné výsledky pôjde tipnúť, že Federer vyhrá menej než 1,5 setu.

Kurzy priamo na očiach

Live stávok sa týka aj ďalšia novinka, ktorá bude viditeľná v ľavom menu zápasových kurzov. Tu si budete môcť pridať zápas na tiket jediným kliknutím. Už tak nebudete musieť otvárať detail stretnutia. Zároveň môžete toto menu využiť ako inšpiráciu pre výber zápasov. Toto zobrazenie je automaticky nastavené ako defaultné, v nastavení však bude možné ho zmeniť.

Tipovanie cez limit v live súťažiach

Zúčastňujete sa súťaží v live stávkach? Potom isto oceníte možnosť podať tiket za viac, než je aktuálna výška vášho banku, ako tomu bolo doteraz. Do súťaže sa naďalej bude započítavať iba pomerná časť. Ako to bude vyzerať v praxi? Bank v súťaži budú napríklad 4 €. Natipujete za 8 € s kurzom 2. Vyhráte 16 €, ale bank v súťaži sa vám zvýši o pomernú časť, čo je v tomto prípade 8 €.

Zrýchlenie súťaží

Užívatelia Androidu isto ocenia fakt, že sa sekcia súťaže výrazne zrýchlila.

Tematické fóra aj na m-webe

Obľúbené tematické fóra si odteraz budú môcť do sýtosti užívať aj klienti operujúci na mobilnom webe. To najnovšie bude k blížiacemu sa svetovému šampionátu v basketbale.


Foto: sport-pics.cz/Pavel Lebeda

Prečítané: 1 253x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet