• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Prihláste sa na Tipsport Darts Cup!

30. júla 2019

Patríte medzi fanúšikov šípok a chcete si vyskúšať pocity, ktoré zažívajú profesionálni hráči? Prihláste sa na Tipsport Darts Cup 2019 a zmerajte si svoje schopnosti s najväčšou komunitou tipérov! Do turnaja, ktorý sa uskutoční 19. októbra v pražskom hoteli Pyramida, nasypeme viac ako 2 milióny Netov. Na víťaza čaká rovných 400 000 Netov a navyše od nás získa zaplatené štartovné na Q-School, kde je možné získať kartu PDC (Professional Darts Corporation) a hrať tak s najlepšími šípkarmi na svete! Odmeny v podobe Netov máme pripravené pre všetkých účastníkov turnaja. Navyše vyžrebujeme aj troch šťastlivcov, ktorí získajú po 40 000 Netoch. Prihláste sa a naštartujte svoju raketovú kariéru s Tipsportom.


Tipsport Darts Cup 2019

Ako sa do turnaja prihlásiť? Je to jednoduché: V sekcii Súťaže kliknite na dlaždicu Tipsport Darts Cup 2019 a prihláste sa na súťažnej stránke (je potrebné, aby ste do nej vstúpili ako prihlásený užívateľ).

Pozor: na turnaji v Prahe bude nutná vaša osobná účasť, a to už od ranných hodín (predpokladaný začiatok akcie je o 9:00). Turnaj potrvá do večerných hodín.

Kapacita Tipsport Darts Cupu 2019 je obmedzená na 512 hráčov, ktorí budú vylosovaní 18. augusta zo všetkých prihlásených. Vyžrebovaní účastníci budú mať obmedzenú dobu na zaplatenie štartovného príspevku (12 EUR). Platobné údaje obdržia súkromnou správou. Vylosujeme aj 512 náhradníkov, pre prípad, že by niektorí z hráčov nesplnili podmienky pre prijatie do turnaja (napr. z dôvodu nezaplatenia štartovného).

Do Tipsport Darts Cup sa môžete prihlásiť iba raz, aj keď ste zaregistrovaný vo viacerých spoločnostiach. V prípade, že sa do turnaja prihlásite z viacerých účtov, budete pred žrebovaním vylúčený.

A akým systémom sa bude hrať? Klasicky – K. O. pavúk. V úvodných štyroch kolách turnaja sa súťažiaci stretnú v High score na dva víťazné legy (jeden leg končí po odohraní 7 kôl oboma hráčmi). V piatom kole, do ktorého postúpi posledných 32 hráčov, sa bude hrať 301 double out na dva víťazné legy a v osemfinále si zahrajú na tri víťazné legy. Od štvrťfinále sa bude pokračovať 501 double outom na tri víťazné legy. Ak sa chcete o turnaji dozvedieť viac, prečítajte si pravidlá Tipsport Darts Cupu.


Prečítané: 1 376x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet