• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Dočky Tipcup: dres Dočkala berie Morgoth!

25. júla 2019

Prvá časť Dočky Tipcupu sa skončila v nedeľu 4. augusta, 8 192 najúspeš­nejších tipérov teraz naplno pohltila vyraďovacia časť. Desať šťastlivcov, ktorí mali kliku pri žrebovaní zo všetkých účastníkov kvalifikácie, sa môže tešiť na špeciálnu prémiu. Morgoth už čoskoro oblečie podpísaný dres záložníka Sparty Bořka Dočkala a získa aj dva lístky na jesenný domáci zápas Sparty podľa vlastného výberu. Dva lístky na ligový futbal čakajú aj na následujúcich 9 členov komunity: 136675, vitaminek66, kontantnimon, svetka, Woodinhoo, mirdouspiv, Bimbo, grandejuve a vasasa11. Všetkých výhercov budeme v najbližšej dobe kontaktovať.

Dočky Tipcup

Play off vypuklo v pondelok 5. augusta. Každý súboj jeden na jedného bude trvať tri dni – pričom limity pre jednotlivé kolá nadstavby sa budú postupne navyšovať tak, aby tipér mohol naplno ukázať, čo má v sebe. Vyraďovacia časť vyvrcholí 12. septembra a všetci jej účastníci získajú skvelé odmeny.

Ako sa do Dočky Tipcupu prihlásiť? Pri zostavovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket uzatvoriť. Záleží iba na vás, aké tikety do súťaže podáte (vrátane live stávok). Jediné obmedzenie spočíva v spomínanom maximálnom dennom limite vkladov.

Tiket zaradený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov, ktorý sa rovná potenciálnej výhre v EUR vynásobenej koeficientom 25. Do hodnotenia sa zarátajú iba výherné tikety tipéra, ktorému sa spočítajú výhry v EUR na tiketoch zaradených do Tipcupu a vyjadria sa bodmi, a to prenásobením koeficientom 25 (body získané na tiketoch zložených z viacerých stávok, napr. typu Kombinátor, sa vypočítajú z výhier dosiahnutých na jednotlivých stávkach tohto tiketu).

Kvôli spomínanej novinke (možnosť zaradenia live tiketov do všetkých nadchádzajúcich Tipcupov) zároveň „nasadíme“ tzv. zamrznuté skóre. To znamená, že v celkovom skóre daného vyraďovacieho kola (kvalifikácie sa to netýka) nezobrazíme bodový zisk súpera/súperov z denného limitu posledného hracieho dňa. Inými slovami – vaši súperi nezistia, koľko ste získali bodov za tipy z posledného dňa.

Zapojením sa do Tipcupu súťažiaci dáva súhlas s podmienkami, ktoré sú k dispozícii tu.

Nezabudnite, že v každom Tipcupe hráte o postup do záverečného Turnaja majstrov. Do neho sa prebojuje 2 064 najlepších z celoročného rebríčka Tipcupov (k 1.11.2019) plus 2 032 tipérov z Tipligy. Na víťaza tohtoročného Turnaja majstrov čaká nový Volkswagen Arteon a navrch dostane 400 000 Netov!


Prečítané: 7 547x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet