• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Postúpi česká dvojica do finále štvorhry?

12. júla 2019

Česká dvojica Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková narazí v semifinále štvorhry na kanadsko-čínsku dvojicu Gabriela Dabrowski/Xu Yifan. Obe dvojice na šampionáte nestratili ani set a niekoho by tým pádom mohlo napadnúť, že pôjde o predčasné finále. Dá sa očakávať viac-menej vyrovnaná partia, české tenistky sú podľa kurzov ale miernymi favoritkami. BoniczekJ10 však verí skôr druhému páru, vo svojej analýze spomína napríklad problémy Češiek so servismi. Tipér dresikkk1 by nesúhlasil a dôveruje našim susedkám, pričom ako dôvod uvádza väčšiu kvalitu českého páru a ich vyššie postavenie v svetom rebríčku WTA. Aký bude váš tip? Rozhodnete sa dôverovať skôr českej chuti po obhajobe titulu z minulého roka, alebo budete naopak favorizovať čerstvý závan vekovo skúsenejšej dvojice? Skúste svoje predpovede zužitkovať aj naživo, zápas pobeží na TV Tipsport, kde ho môžete sledovať a využiť aj akčné kurzy pri tipovaní live!

TV TIPSPORT + LIVE TIPOVANIE: Dabrowski/Yifan Xu – Krejčíková/Si­niaková (piatok, 14:00)

BoniczekJ10: „Dabrowski/Xu narazili na pár Krejčíková/Si­niaková, z mojich tipov má tento zápas síce najvyšší kurz, ale za mňa aj najvyššie šance na výhru. Kanaďanka a Číňanka tu hrajú naozaj neskutočne, nestratili ani set a drvia jednu súperku za druhou. Iba jedenkrát za turnaj stratili servis, inak svojim súperkám povolili max. 3 gamy v sete. Krejčíková so Siniakovou taktiež prešli turnajom bez straty setu, ale výkony tak suverénne nemajú, niektoré zápasy som sledoval a majú veľké problémy hlavne na servise, až by som povedal, že dvojicu tiahne Siniaková a bez nej by sa tak ďaleko nedostali,“ odôvodňuje svoj výber na tiket tipér.

dresikkk1: „Krejčíková a Siniaková tu vlani podali naozaj dobré výkony a nakoniec to dotiahli až k trofeji. Aj tento rok sa zdajú byť vo forme, zatiaľ sa im podarilo vyradiť pár Bains/Broady, Sasnovich/Tsurenko, Friedsam/Siegemund a v poslednom zápase pár Groenefeld/Schuur. Ich dnešnými súperkami budú Dabrowski/Xu, ktoré sa nachádzajú na 13. mieste svetového rebríčka vo štvorhre. Krejčíková/Si­niaková a tráva je skrátka dobrá kombinácia, sú na nej naozaj veľmi silné a keďže vlani Wimbledon vyhrali, tak nevidím dôvod prečo by tomu tak nemohlo byť aj tento rok,“ vysvetľuje pre zmenu dresikkk1.


Prečítané: 58x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet