• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Veľké finále! Obháji Serena po troch rokoch titul?

12. júla 2019

Ženská časť Wimbledonu skončí v sobotu finálovým zápasom, do ktorého sa prebojovali Serena Williamsová a Simona Halepová. Americká tenistka v semifinále bezproblémovo vyprevadila Barboru Strýcovú 2:0 na sety a vyzve rumunskú tenistku, ktorá si poradila s Ukrajinkou Svitolinovou. Podľa odhadov komunity ale obrana Halepovej nebude stačiť na americké tornádo v podobe Sereniných silných a presných úderov, aspoň to si myslí tipér MichalC a nezabudol to napísať aj do svojej analýzy. On sám verí práve Američanke s kurzom 1,52. Jediná šanca Rumunky spočíva v snahe servis Sereny dobre returnovať a snažiť sa Američanku rozbehať, tvrdí pre zmenu 98Dany98, ktorý sa naopak rozhodol pre Simonu s kurzom 2,69. Na koho tipnete vo finále vy? Určite finále sledujte naživo na TV Tipsport a smečujte v live tipovaní!

TV TIPSPORT + LIVE TIPOVANIE: Serena Williamsová – Simona Halepová (sobota, 15:00)

MichalC: „Serena je proste vlak, ktorý na tomto povrchu nejde zastaviť. Halepová má navyše tento rok obrovské výkyvy vo forme. Na rýchlom trávnatom povrchu sú Serenine bomby, ktoré posiela na opačnú stranu kurtu, smrteľné. Strýcová skúšala behať zo strany na stranu veľmi sympaticky, ale toto proste obehať nejde. Obranná hra Halepovej proti tomuto nemôže mať absolútne šancu. Áno, Kráľovná, napriek tomu že ju nemám rád, pridá ďalší GS do zbierky,“ predikuje vývoj finále tipér.

98Dany98: „Serena s jej postavou je málo pohyblivá a opiera sa iba o svoj servis a následne rýchle zakončenie výmeny, čo jej doteraz stačilo, ale čaká ju hráčka s najlepšími číslami na príjme! Čím dlhšie bude trvať výmena, tým skôr bude zbierať fiftíny Halepová. Bude to boj, ale verím Rumunke, že ju rozbehá a že sama vybehá v obrane všetko, čo sa bude dať. Simona je typ hráčky, ktorá nevypustí loptičku a o čo viac sa Serene nebude dariť, o to viac bude frustrovanejšia,“ vysvetľuje zasa 98Dany98


Prečítané: 346x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet