• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Súboj titánov v semifinále! Rafa alebo Fedex?

11. júla 2019

Semi­finále Wimbledonu prináša súboj dvoch tenisových legiend, Rafaela Nadala a Rogera Federera. Rafa v štvrťfinále vyprevadil Querreyho výsledkom 0:3. Jeho súper ale pochopiteľne nie je žiadne „béčko“, Fedex si z Londýna odviezol vo svojej kariére už 8 titulov, posledný z roku 2017. Navyše všetci vedia, že skutočným domovom je pre Rafu antuka a kráľovský turnaj sa mu naposledy podarilo vyhrať v roku 2010. Na druhú stranu, Federer už tiež nie je najmladší a niekedy proste loptičku už tak rýchlo nedobehne. Stále to bude veľmi vyrovnané, podľa tipéra s nickom Adelkin by každý z tenistov mal získať aspoň set a sám toto vhodil na tiket s kurzom 1,44. Niektorí ale predsa len viacej veria Fedexovi, v posledných rokoch sa mu proti Španielovi darí a Vasek143327 tak zvolil Federera plus počty gamov v zápase s kurzom 2,76. Čo na tiket vymyslíte vy? Nezabudnite sa pri úspešnom ťažení pochváliť aj v Tiket aréne, zápas sledujte ako vždy naživo a pamätajte aj na možnosť tipovať live, teraz aj s novými príležitosťami!

TV TIPSPORT + LIVE TIPOVANIE: Rafael Nadal – Roger Federer (piatok, 15:30)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Vasek143327: „V prvých dvoch kolách mal ťažších súperov Nadal, od tretieho kola zase Federer. Keď uvážime, že sa bude hrať na tráve, za favorita nemôžem označiť Nadala. Oponenti by mohli namietnuť, že vo vzájomných zápasoch jasne vedie Nadal, Federera nedávno na antuke v troch setoch zdolal, a že si naňho Fedex jednoducho neverí. S tým ale nesúhlasím, od roku 2015 je bilancia výrazne naklonená Švajčiarovi a s Rafa prehral len na antuke. Taktika zápasu bude jasná, Federer sa bude snažiť hrať rýchle výmeny s čo najmenším počtom úderov, Nadal presne naopak. Pre mňa je proste v tomto zápase favoritom Federer, v troch setoch sa mu ale vyhrať nepodarí. Preto volím tip na Federera + over na gamy,“ vysvetľuje tipér.

Adelkin: „Hráči proti sebe na Grand Slamoch nastúpili celkovo osemkrát a hneď v siedmich prípadoch by nám tip na aspoň 4 sety vyšiel. Výnimkou bolo iba Australian Open z roku 2014, kde vyhral Rafa 3–0 na sety. Hoci verím, že vyhrá Federer (mám na neho natipované ako na celkového víťaza), neverím, že by Rafu zdolal v troch setoch,“ pritakáva Adelkin. Aj vy ste toho názoru, že sa zápas trochu natiahne?


Prečítané: 312x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet