• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Odštartoval Letný Tipcup!

4. jún 2019  SÚŤAŽ 

Ďalší diel obľúbenej súťaže najväčšej tipérskej komunity sa začal. Zahrajte si Letný Tipcup! Od 7. júna až do 25. júla máte možnosť hrať o viac ako 4 milióny Netov! Na odmenu majú nárok všetci súťažiaci, ktorí si poradia s nástrahami kvalifikácie. Tá sa začala v piatok 7.6. Celkový víťaz Letného Tipcupu zinkasuje 400 000 Netov, porazenému finalistovi pripadne 200 000 Netov.


Letný Tipcup

Súťaž sa hrá výhradne na webe a pre účasť v nej stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte na Slovensku, v Česku, alebo v Chanci.

Turnaj odštartoval kvalifikáciou, kde sa stretnú všetci tipéri proti sebe s denným limitom 2 €. Kvalifikácia potrvá do nedele 16. júna. Cena pre víťaza? 80 000 Netov!

Do play off, ktoré vypukne v pondelok 17. júna, postúpi 8 192 tipérov. Každý súboj jeden na jedného bude trvať tri dni – pričom limity tipov pre jednotlivé kolá nadstavby sa budú postupne navyšovať tak, aby tipér mohol naplno ukázať, čo má v sebe. Vyraďovacia časť vyvrcholí 25. júla a všetci jej účastníci získajú skvelé odmeny.

Ako sa do Letného Tipcupu prihlásiť? Pri vyplňovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket uzatvoriť. Záleží iba na vás, aké tikety (s výnimkou live stávok) do súťaže podáte. Jediné obmedzenie spočíva v spomínanom maximálnom dennom limite vkladov.

Tiket zaradený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov, ktorý sa rovná potenciálnej výhre v EUR vynásobnej koeficientom 25. Do hodnotenia sa zarátajú iba výherné tikety tipéra, ktorému sa spočítajú výhry v EUR na tiketoch zaradených do Tipcupu a vyjadria sa bodmi, a to prenásobením koeficientom 25 (body získané na tiketoch zložených z viacerých tiketov, napr. Kombinátory, sa vypočítajú z výhier dosiahnutých na jednotlivých tiketoch tohto tiketu).

V rámci všetkých hracích kôl si navyše môžete zobraziť tikety svojich súperov z daného hracieho dňa aj z predchádzajúcich odohraných kôl (ale iba za predpokladu, že už ste vyčerpali denný limit daného kola). Podrobnejšie info nájdete na FAQ

Zapojením sa do Tipcupu súťažiaci dáva súhlas s podmienkami, ktoré sú k dispozícii tu.

Nezabudnite, že v každom Tipcupe hráte o postup do záverečného Turnaja majstrov. Doňho sa prebojuje 2 064 najlepších z celoročného rebríčka Tipcupov (k 1.11.2019) plus 2032 tipérov z Tipligy. Na víťaza tohtoročného Turnaja majstrov čaká nový Volkswagen Arteon a navrch dostane 400 000 Netov!


Prečítané: 8 222x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet