• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Súťaž k MS: Kto má najväčšie šťastie?

9. máj 2019  AKTUALIZOVANÉ 

Súťaž k svetovému šampionátu na Slovensku o lístky, dresy a podiely v Netoch sa prehupla do svojej druhej polovice. Koľko toho zostáva v hre? Aj naďalej kopa cien – takmer 300 vstupeniek, cez 16 miliónov Netov a 1 500 dresov. Usmialo sa už na vás šťastie? Ak nie, nezúfajte. Šancu máte každý deň až do nedele 26. mája! Stačí si staviť za 4 EUR.

HRAJTE SÚŤAŽ O LÍSTKY, DRESY A NETY

Atmosféru MS v Bratislave a Košiciach si na vlastnej koži vychutná napríklad riccado. A nie raz. Tipér vyhral hneď štyri lístky! Súťaž mu prihrala dve vstupenky na zápas Nórov so Švédmi 13. mája a dve na bitku medzi domácim Slovenskom a Francúzskom o štyri dni neskôr. Slušné šťastie, čo poviete? A nemal ho len on.

Popri riccadovi doteraz trafilo dva balíčky ďalších 16 klientov. Zaujímavú kombináciu „ulovili“ joyzo14 (USA – Slovensko a Slovensko – Fínsko) a betking (Nemecko – Veľká Británia a Veľká Británia – Slovensko).

Vo fóre sa pochválil aj LostSawyer. No, tipér skôr prezentoval úspech svojho brata, ktorý v najväčšej tipérskej komunite vystupuje pod nickom Lukassebo. Čo vyhral? Dve vstupenky na očakávaný duel slovenského výberu proti Kanade vedenej ofenzívnymi zabijakmi ako John Tavares z Toronta a Mark Stone z Vegas. „Teším sa. Síce to budem mať ďaleko, lepšia by pre mňa bola Bratislava, ale za výhru som veľmi rád,“ hlási Lukassebo.

Ako už bolo spomenuté, v súťaži hráte aj o české a slovenské reprezentačné dresy a Nety. V prvom prípade sa zatiaľ najviac usmialo šťastie na tipéra s nickom 19704147, ktorý vyhral tri české dresy. „Prvý mám vyvesený doma nad televíziou, aby bola lepšia atmosféra pri fandení. Druhý som daroval priateľke a ten tretí som si nechal pre seba,“ prezradil 19704147 plán, ako s dresmi naložil. Na doteraz najväčší počet Netov si potom prišiel net255960 – 41 600 (z 22 súťažných pokusov vyhral 11 ×).

Mimochodom, ak vezmeme do úvahy minimálne desať súťažných pokusov, tak čo sa týka percentuálnej úspešnosti nemôže nikto konkurovať honzovi632. Ten hral 10× a vyhral… 8 ×! Čo činí úspešnosť rovných 80 %. Smiať sa však môže aj zezuch a sojka28. Na svojom konte majú najviac výhier – 15 (z 23 pokusov). Holt, keď sa darí, tak sa darí…

A borec na koniec? Pacho71. Ide o jediného tipéra, ktorý v doterajšom priebehu súťaže nazbieral aspoň 40 000 Netov (v jeho prípade 40 400 Netov) v kombinácii s minimálne dvoma balíčkami vstupeniek (Veľká Británia – Slovensko a Dánsko – USA). „Je to super, veľmi ma to potešilo. Vďaka! Na zápasy MS sa hrozne teším,“ raduje sa Pacho71.


Prečítané: 1 772x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet