• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Tipovačka k MS s Kopeckým a Dudom je v plnom prúde!

6. máj 2019

Je tu ďalšia Tipovačka. Tentokrát k majstrovstvám sveta na Slovensku! Cena pre víťaza? 600 000 Netov! V každom kole navyše bojujete o podiel z banku 100 000 Netov. Súťaž, ktorej podstata spočíva v tipovaní výsledkov hokejových stretnutí základnej časti MS, je úplne zadarmo a prebieha od 10. do 21. mája (s tým, že úvodných päť kôl je možné natipovať už od 6. 5.). Svojou účasťou ju navyše ozdobí Tomáš Kopecký a Radek Duda! Kto sa bude radovať? Na odmenách rozdáme 40 000 EUR na tipovanie! Mimochodom (info pre tých, ktorí chcú súťažiť cez mobil): V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí len tipovať).

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENYCH x PRAVIDLÁ x NAJČASTEJŠIE O­TÁZKY

Podmienka účasti v Tipovačke nie je žiadna. Stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance.

Odmeníme 1 000 najlepších tipérov. Najúspešnejší súťažiaci sa môže tešiť na 600 000 Netov, porazený finalista získa 200 000 Netov a tretí v poradí 1 200 EUR na tipovanie.

Hrá sa výhradne na webe, kde uvidíte aktuálne poradie všetkých súťažiacich aj výsledky minulých kol. Vrátane bilancie Tomáša Kopeckého (TomasKopecky), dvojnásobného víťaza Stanley Cupu a Radka Dudu (s nickom DudaRadek), extravagantného útočníka chomutovských Pirátov.

Tipovačka sa skladá z 12 hracích kôl. V každom budete tipovať presné skóre minimálne štyroch a maximálne šiestich zápasov daného hracieho dňa základnej časti majstrovstiev sveta v Bratislave a Košiciach a zároveň hrať o podiel z banku 100 000 Netov. Ten bude rozdelený vždy rovným dielom medzi všetkých tipujúcich, ktorí v danom hracom kole získajú najviac bodov.

Za uhádnutý presný výsledok stretnutia dostanete 10 bodov. 6 bodov zhrabnete za uhádnutú remízu (ale nie presné skóre), príležitosť vrátane gólového rozdielu alebo príležitosť + presný počet gólov. Ak uhádnete víťaza duelu bez gólového rozdielu alebo bez presného počtu gólov, máte 4 body. A nakoniec – v prípade, že uhádnete presný počet gólov v zápase (ale príležitosť nie), získate 2 body.

Príklad: Stretnutie v základnej hracej dobe skončilo 4:1. Koľko kto dostane bodov?

10 – získa súťažiaci, ktorý tipoval presný výsledok 4:1
6 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 3:0, 5:2, 6:3, 3:2 a pod.
4 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 5:1, 3:1, 1:0, 2:1 a pod.
2 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 2:3, 1:4, 0:5 a pod.
0 – získa súťažiaci, ktorý tipoval výsledok 0:2, 1:3, 1:5 a pod.

Od 6. mája môžete tipovať na prvých päť kôl. 1. kolo vypuklo 10. 5. Tipy môžete ľubovoľne do uzávierky daného kola meniť. Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí len tipovať).


Prečítané: 16 250x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet