• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Tematické fóra, zjednotenie tiketov aj hetrik v live

10. apríla 2019

Neustále sa snažíme vylepšovať a zdokonaľovať. Na čo sa môžete tešiť? Po novom budete môcť diskutovať v tematických fórach, v live stávkach môžete prihrať na hetrik napríklad Ronaldovi, zlúčili sme zoznam predzápasových a live tiketov a majitelia prístrojov s nahryznutým jablkom určite ocenia možnosť prihlásiť sa pomocou tváre alebo odtlačku prsta.

Tematické fóra

Zaujímavou novinkou je zavedenie tematických fór, ktoré budú zamerané na konkrétny šport alebo udalosť, ako je napríklad nadchádzajúce MS v hokeji, grandslam alebo futbalová liga. Fóra, ktoré si do Obľúbených pridáte pomocou hviezdičky, budú mať prísnejšie pravidlá týkajúce sa príspevkov aj vkladaných analýz a tiketov. Napríklad do fóra k futbalovému šampionátu nebude možné vložiť tiket z NHL. Tiket či analýza bude vždy musieť obsahovať príležitosť z daného odvetvia. Už sa tak nestane, že by vám niečo zaujímavé zmizlo v záplave ostatných informácií, ktoré pre vás nemajú takú hodnotu.

Fóra budú mať svojich správcov a takisto expiráciu, budú teda otvorené len na určitú dobu. Niekedy pôjde o týždeň, inokedy mesiace či celú sezónu, záleží na dĺžke danej udalosti. Pre začiatok zapneme tematické fórum k MS v hokeji, ktoré spustíme približne týždeň pred štartom turnaja. Ďalšie budeme postupne pridávať po skončení šampionátu. Túto novinku budete zatiaľ môcť využívať na desktope a v Androide, v dohľadnej dobe tiež na mwebe.

Strelecké hody v live

Nestihli ste si pred začiatkom zápasu, napríklad El Clásico, staviť, že Lionel Messi dá hetrik? Už nemusíte smútiť. Túto možnosť budete mať po novom aj v live stávkach! Doteraz išlo dať na live tiket iba daného strelca. Odteraz pri vybraných futbalistoch alebo hokejistoch budeme vypisovať aj to, či hráč dá dva góly, pri top strelcoch, ako je napríklad hviezda Barcelony, dokonca tri góly.

Prematch a live tikety pohromade

Ďalším krokom k úplnému prepojeniu prematch a live sveta je zlúčenie zoznamu predzápasových a live tiketov na webe aj na mobilných telefónoch. Odteraz nájdete všetky stavené tikety v záložke Môj účet prehľadne na jednom mieste. Zároveň sa na desktope presunie záložka Stavené, a to pod novú ikonu tiketu.

Do Applu tvárou alebo odtlačkom

Klienti využívajúci prístroje s operačným systémom iOS sa do našej aplikácie budú môcť teraz prihlásiť aj pomocou Touch ID a Face ID, teda rozpoznaním tváre alebo odtlačku prsta. Týmto spôsobom sa môžete prihlásiť na všetkých zariadeniach, ktoré túto technológiu podporujú. Jednoducho stačí funkciu zapnúť v prihlasovacom formulári.


Prečítané: 1 215x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet