• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Spustené! 2 000 lístkov na MS, dresy a 40 miliónov Netov

12. apríl 2019

Chcete si užiť mimoriadnu atmosféru turnaja, ktorý hostí Bratislava a Košice, naživo? Až do nedele 26. mája tipujte každý deň za 4 EUR a vyhrajte niektorý z 2 000 lístkov na zápasy svetového šampionátu v ľadovom hokeji. Ďalšie ceny pre najväčšiu komunitu tipérov? 3 000 reprezen­tačných dresov a podiel z obrovskej dotácie 40 000 000 v N­etoch.

Prečítajte si PRAVIDLÁ SÚŤAŽE.

Lebo len spolu sme hokej, hovorí v televíznom spote populárny herec Tomáš Maštalír, sprievodca súťaže. Jej podmienky sú len dve. Stačí mať aktívne internetové tipovanie v Tipsporte a staviť denne za 4 EUR.

Tipovať môžete na webe, v mobilných aplikáciách a počítajú sa aj tikety z pobočiek. Namiesto eur pokojne využite aj Nety, samozrejme, ak ich máte na Tipkonte dostatok. 1 deň = 1 šanca vyhrať. Na Slovensku je 19. apríla (Veľký piatok) štátny sviatok, kedy je zo zákona zakázané tipovať. Tipujúci zo Slovenska tak budú mať celkovo 41 možností získať niektorú z cien.

Veľa výhod za 4 EUR

Na webe nájdete od pondelka 15. apríla dlaždicu súťaže vpravo pod zostavovačom tiketu, na mobilných weboch ju uvidíte hneď na úvodnej stránke. Druhou možnosťou je pozrieť sa priamo do sekcie Súťaže. Nemusíte sa nikam hlásiť. Zúčastňujete sa automaticky, splnením denného limitu. A platí, že stávky vám započítame aj do ďalších súťaží. Za rovnaké 4 EUR hráte aj 600 tisíc či Tipligu. Len nezabudnite na tikete zaškrtnúť, že ho chcete pridať do Tipligy.

K svojmu bežnému tipovaniu tak získavate príjemný bonus, a hlavne možnosť dostať sa k lístkom na beznádejne vypredané zápasy – navyše v množstve, ktoré vám nikto iný neponúkne.

Po natipovaní začne plynúť lehota. Okrem doby pre prípadné storno (5 minút na webe, 15 na pobočke, live tipovanie nemá žiadnu), prosím, počítajte ešte s ďalšími zhruba 5 minútami navyše. Tie potrebujeme kvôli započítaniu stávok. Akonáhle ubehnú, získate jeden súťažný pokus. Môžete ho využiť okamžite, alebo si ho nechať na neskôr. Taktika záleží len na vás, pokojne si všetky ušetrite na záverečné dni, myslite ale na to, že po skončení súťaže vám budú všetky nevyužité pokusy na nič.

Nezabudnite na adresu

Po spustení hry si vyberiete sedadlo v našom virtuálnom hľadisku a za chvíľočku zistíte, či vyhrávate. Ak áno, bude záležať na tom, ktorá z cien vám patrí. Nety, ktorých celkom rozdáme rovných 40 000 000, budeme rovno pripisovať na herný účet.

Ak získate vstupenky (vždy dve, aby ste so sebou mohli vziať aj niekoho zo svojich blízkych) alebo dres, požiadame vás o vyplnenie jednoduchého odosielajúceho formulára. Odporúčame všetko vybaviť okamžite, ak by ste to ale nestihli ani do 24 hodín, výhra bez náhrady prepadne. Pri dresoch, prosím, starostlivo voľte veľkosť podľa priloženej tabuľky. Neskoršie reklamácie kvôli veľkosti nebudú možné.

Tipérov Tipsportu SK sa týka predovšetkým (nie len) skupina, ktorú hostia Košice. Takisto zabojujú o niektorý zo 700 slovenských dresov. Naopak klienti Tipsportu CZ a Chance môžu, pokiaľ ide o základnú fázu šampionátu, vyhrať výhradne duely z bratislavskej „českej“ skupiny.

Užite si hokejový sviatok

Vzhľadom na kapacitu štadiónov a obrovský záujem o šampionát nebolo možné zabezpečiť, aby boli všetky vstupenky len na zápasy slovenskej či českej reprezentácie. V základnej skupine ich je presne 358 (ČR) a 314 (SK). Aj keď to nevyjde, môžete sa tešiť na neopakovateľnú atmosféru a zážitok, ktorý minimálne ďalších 5 rokov nebude tak ľahko dostupný. V hre sú navyše také šlágre ako súboj Ruska so Švédmi či Kanady a USA.

Chcete sa pochváliť svojou výhrou? Zdieľajte ju na fórum alebo na Facebook pomocou tlačidla! Fórum ale nie je burza, tak sa prosím, nesnažte získané lístky predávať. Za takéto konanie by vám mohlo hroziť vylúčenie nielen zo súťaže, ale aj z komunity tipérov.

Užite si mimoriadny hokejový šampionát s Tipsportom, oficiálnym partnerom IIHF majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019. 

Prečítané: 15 852x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet