• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Trenčín počíta straty! Využije to Nitra?

15. marec 2019

Vyrovnaná séria medzi Nitrou a Trenčínom smeruje pod hrad Matúša Čáka. Ako dopadne tretí súboj? Predchádzajúce stretnutia boli poriadne vybičované a každý z tímov si z nich uchmatol po jednom zápase. Ktorý mančaft sa dostane dnes do vedenia? Nenechajte si ujsť priamy prenos z ostrého merania síl na TV Tipsport, tipnite si a presaďte sa v live stávkach!

TV TIPSPORT + LIVE STÁVKY: Trenčín – Nitra (piatok 18:00)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

27 % borcov stojí na strane domácich, remízu má na tikete 36 % tipérov a 37 % stratégov tipuje výhru Nitry. Najtipovanejšími príležitosťami medzi tipérmi je potom over 3,5 gólov (1,32), ako aj, že z napínavej série postúpia Corgoni v kurze 1,50. Súhlasíte?

Komunitný borec real1venom1 vo svojej analýze prognózuje výhru Nitranov v rámci stávky bez remízy (1,80). Prečo?

„V kurze ešte nie sú započítané výsledky z disciplinárky, kde riešili centra druhého útoku Trenčína Sádeckého a najskúsenejšieho obrancu prvej formácie Starostu. Prvý menovaný dostal trest 5 zápasov a druhý 6. Dukle chýbal v predchádzajúcom súboji aj Radivojevič. Je ale možné, že už nastúpi. Nitra naposledy dominovala. Dá sa očakávať opäť veľmi nervózny priebeh a vyhrá ten, kto bude využívať presilovky. Corgoni ich vedia hrať dobre, mali by využiť lepšiu kvalitu svojich útočníkov a straty hráčov Trenčína.“


Prečítané: 315x

Kurzová ponuka:

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet