• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Kozma vs. Krištofič! Kto ovládne bitku v Ostrave?

13. marec 2019

Oktagon sa vracia do Ostravy! Najsledovanejším súbojom sobotňajšieho večera bude zápas o titul vo welterovej váhe medzi Davidom Kozmom a Samuelom Krištofičom. Slovenský „Pirát“ Krištofič ide do súboja v úlohe outsidera s kurzom 4,04, ale na českého obhajcu titulu si verí a po ňom chce aj Vémolu. Vzhľadom na to, že vo welterovej váhe nie je zvyknutý bojovať, bude to pre neho ťažšie. Uspeje?

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Bitka je vypísaná na 5 × 5 minút, pričom možno tipovať aj počty kôl. Keďže Kozma častejšie ukončuje zápasy pred limitom buď KO, TKO alebo súperovým vzdaním sa, javí sa stávka na under 4,5 kolá v kurze 1,25 ako zaujímavý. Ak ste odvážnejší, môžete skúsiť ukončenie bitky do 90 sekúnd v kurze 10,00.

Tešiť sa však môžete aj na ďalšie duely. Odvetu si dajú Petrášek s Kimballom. Tento americký bojovník so skúsenosťami z UFC prekvapil Petráška v prvom stretnutí a bude zaujímavé sledovať, či svoj výkon, čo by mierny favorit (1,70), zopakuje.

Karlos „Terminátor“ Vémola sa po prestupe do Oktagonu stretne s poľským fighterom Brandysom. Kurzy naznačujú jednoznačnú záležitosť. V rozšírenej ponuke na počet kôl, alebo spôsob výhry, si ale určite každý svoj tip nájde.


Prečítané: 393x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet