• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Cash out môžete využiť aj v live stávkach

5. marca 2019

Od 5. marca máte možnosť zvoliť na webe aj na mobilných platformách predčasnú výplatu peňazí tiež v live stávkach. Vďaka tomu vám teraz ponúkame najkomplexnejší cash out na slovenskom aj českom trhu. Do budúcnosti ho chceme ďalej vylepšovať.

Cash out ako taký sme prvýkrát začali poskytovať v roku 2014, vtedy ale bolo možné ho využívať len pre predzápasové tikety. Od minulého leta máte k dispozícii jeho podstatné vylepšenie, cash out predzápasových tiketov s príležitosťami, ktoré sa aktuálne hrajú a zároveň majú kurzy v live stávkach. Obe varianty teraz doplní práve predčasné vyplácanie live tiketov.

Slovenská legislatíva dovoľuje použiť cash out aj na sólo tikety. Klienti Tipsportu SK tak môžu predčasne vybrať aj tiket s jedinou live príležitosťou. Predčasné vyplatenie sólo tiketu však nie je možné kvôli požiadavkám štátu v Česku. Pre týchto klientov je teda potrebné mať minimálne dve príležitostí, z toho jednu vyhodnotenú.

Cash out je dostupný cez detail tiketu, kde okrem tlačidla VYPLATIŤ IHNEĎ nájdete aj aktuálnu sumu, ktorú máte možnosť vybrať. V live sa ale kurzy menia naozaj každým okamihom, takže môže nastať situácia, že výplatu už nebude možné kvôli úprave sumy vykonať.

Preto sa po kliknutí na tlačidlo zakaždým objaví tabuľka, ktorú vidíte na obrázku vľavo. V nej vám ponúkneme tri možnosti: 1. Neprijať žiadnu zmenu výplaty – tým pádom musíte upravenú čiastku odsúhlasiť znova. 2. Automaticky prijať rovnakú/len vyššiu čiastku. 3. Prijať akúkoľvek zmenu čiastky, či už vzrástla alebo klesla.

Prvýkrát bude automaticky nastavená možnosť neprijať zmeny, záleží ale len na vás, ktorý z troch variantov zvolíte. Pri ďalšom cash oute už potom bude rovno začiarknutý práve ten.


Prečítané: 8 039x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet