• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Sú tu MS a s nimi Biatlonová šestka o 7,2 mega!

4. marec 2019  SÚŤAŽ 

Bia­tlonová horúčka stúpa. Majstrovstvá sveta sú tu! Termín? Boj o medaily prebehne od 7. do 17. marca. Je vám jasné, kto sa vo Švédsku ukáže s najlepšou formou? Ako sa bude na severe Európy dariť slovenským reprezentantom? Vychutnajte si preteky v Östersunde s Biatlonovou šestkou. V hre sú ceny v celkovej hodnote 7 200 000 Netov! Súťaž je úplne zadarmo. Mimochodom (info pre tých, ktorí chcú súťažiť cez mobil): V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažné stránku, potom už stačí len tipovať).

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁ

Pre účasť v Biatlonovej šestke stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovanie v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chanci. Hrá sa výhradne na webe.

V Östersunde sa od 7. do 17. 3. pôjde celkom dvanásť pretekov. V každom z nich pritom môžete vyhrať až 400 000 Netov! Stačí vybrať, ktorí biatlonisti/štafety dôjdu na prvých šiestich miestach. Výška odmeny bude závisieť na (ne)uhádnutom poradí.

Po prvé: Súťažiaci s najvyšším počtom správne tipnutých pretekárov v TOP 6 získa bez ohľadu na poradie 200 000 Netov. V prípade, že šesť pretekárov zo šiestich najlepších neuhádne nikto, cena pripadne tomu, kto ich uhádne päť zo šiestich. Tento princíp aplikujeme až do vyhodnotenia, kedy súťažiaci uhádne jedného pretekára zo šiestich.

Po druhé: Rovnaká odmena čaká aj na tipéra, ktorý uhádne najlepších šesť biatlonistov v presnom poradí v daných pretekoch. Keď však túto kompletnú šesticu v presnom poradí nenatipuje správne nikto, odmena sa pre tieto preteky nevyplatí.

Ak najlepší výsledok v oboch prípadoch zaznamená viac hráčov, výhru si rozdelia medzi sebou. Získané Nety vám pripíšeme najneskôr k piatemu pracovnému dňu po vyhodnotení pretekov.

Odmena neminie ani súťažiacich, ktorí sa umiestnia medzi prvými 1 000 v celkovom poradí. Hráč s najvyšším súčtom dosiahnutých bodov získa 200 000 Netov! Za každý správny tip (umiestnenie pretekára v TOP 6 nezávisle na presnom poradí) sa pritom súťažiacemu pripočíta do celkového poradia jeden bod.

Môže sa tiež stať, že sa v TOP 6 objaví pretekár, ktorý nebol v zozname pre tipovanie. V tomto prípade sa poradie pretekárov v cieli nemení a najlepší výsledok v rámci vyhodnotenia súťaže sa presunie na „päť z piatich v presnom poradí“. Na základe tohto princípu sa odmena posúva až na vyhodnotenie „1 z 1 v presnom poradí“ (v TOP 6 by sa umiestnilo päť pretekárov, ktorí neboli vypísaní pre tipovanie).

Všetky preteky môžete natipovať s predstihom (od spustenia súťaže – teda od 4. 3.) a svoj výber potom ľubovoľne meniť až do uzávierky/štartu pretekov. Zoznam pretekárov (podľa kategórií muži, ženy a štafety) je aktuálne rovnaký pre všetky preteky, ale bude sa priebežne dopĺňať – buď o nové mená alebo niektorí pretekári sčervenajú, pretože do pretekov pravdepodobne či skôr určite nenastúpia.

A kde teda Biatlonovú šestku hrať? Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí len tipovať).

Termínový program MS v biatlone vo Švédsku (štarty jednotlivých pretekov sa môžu meniť):


Dátum Disciplína Začiatok
Štvrtok 7. 3. Zmiešaná štafeta 16:15
Piatok 8. 3. Šprint (ženy) 16:15
Sobota 9. 3. Šprint (muži) 16:30
Nedeľa 10. 3. Stíhacie preteky (ženy) 13:45
Nedeľa 10. 3. Stíhacie preteky (muži) 16:30
Utorok 12. 3. Vytrvalostné preteky (ženy) 15:30
Streda 13. 3. Vytrvalostné preteky (muži) 16:10
Štvrtok 14. 3. Zmiešané preteky dvojíc 17:10
Sobota 16. 3. Štafeta (ženy) 13:15
Sobota 16. 3. Štafeta (muži) 16:00
Nedeľa 17. 3. Preteky s hromadným štartom (ženy) 13:15
Nedeľa 17. 3. Preteky s hromadným štartom (muži) 16:00

Prečítané: 4 881x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet