Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

10-litrov na ženský tenis? Nervy a 15 700 EUR!

4. február 2019

Naložiť jeden jediný ženský tenis za 10 000 EUR a sledovať, ako sa obrovský balík rúti do záhuby? To by nechcel nikto! Patrik210477 však túto skúsenosť cez víkend zažil. Našťastie pre neho so šťastným koncom. Tipér sa „obul“ do súboja Dajany Jastremskej s Ajlou Tomljanovičovou. Aký bol priebeh? Prvý set pokojných 6:2. Druhý set tiež 6:2, ale pre Austrálčanku… Na rad tak prišla rozhodujúca sada. V nej favorizovaná Ukrajinka ovládla prvé dve hry a mala nakročené k titulu v thajskom Hua Hine. Lenže potom prehrala päť gemov za sebou a vyzeralo to zle nedobre. Zápas však ešte dokázala doviesť do tiebreaku, v ktorom zvíťazila 7:3. Infarktové stretnutie nakoniec skončilo skoro 16-tisícovou výhrou. Uspelo aj vyše sto stratégov, ktorí sa nechali inšpirovať! Boli ste medzi nimi?